Microsoft'tan Apple'a gönderme!

Microsoft yeni bir reklam filmi ekledi gösterimdeki reklam kampanyası dolayısıyle. Bu reklam filminde dokunmatik ekranlı bilgisayarı bulunmayan Apple'a odaklanıyor.
02 Mart 2014 19:10
Microsofttan Applea gönderme!
Microsoft, bir süredir sürdürdüğü rakip marka karşıtlığı üzerine kurulu reklam filmlerine yeni bir seri ile devam ettiriyor. "Doğrusu" sloganıyla rakiplerinin eksik yönlerine odaklanan Microsoft'un son hamlesi "dokunmatik ekranlı" hepsi-bir-arada PC'lere yönelik oldu. Apple'ı hedef tahtasına oturtan MS, reklamda Apple'ın böyle bir ürüne sahip olmamasına vurgu yapıyor.
 
Windows 8.1 işletim sistemli ürün olarak HP Envy Rove 20 hepsi-bir-arada bilgisayarın kullanıldığı reklam, düğün arefesinde bir genç kızın anlatımı üzerinden yürüyor. Gelinlik ve kıyafet seçiminden düğün organizasyonuna birçok işi PC üzerinde yapan gelin adayı ve arkadaşları, HP Envy Rove'un dokunmatik ekranından reklam boyunca fazlasıyla yararlanıyor.
 
Reklam filminde, hepsi bir arada PC'nin farklı kullanım biçimlerini de izleyiciye aktarıyor. Bir sehpa üzerinde üç kişinin kolayca görebileceği ve müdahale edebileceği şekilde kullanılan Envy Rove 20, bir başka sahnede dizüstünde kullanılırken gösteriliyor. Bakalım Microsoft'un bu atağına Apple cephesinden bir yanıt gelecek mi?
shiftdelete
Etiketler : Apple , HP , Microsoft , PC , Windows
347125
Bu haberler ilginizi çekebilir