Microsoft Surface Pro 5'den İlk Sızıntılar!

Microsoft Surface Pro 5 hakkında ilk sızıntılar gelmeye başladı. Microsoft'un merak edilen Surface Pro serisinin yeni üyesi bakalım beklentilere cevap verebilecek mi?
08 Nisan 2017 21:59
Microsoft Surface Pro 5den İlk Sızıntılar!
Surface Pro serisinin güncellenmesinin üzerinden bir buçuk yıl geçmiş olmasına rağmen, bu seriyle ilgili iddialar ve sızıntılar oldukça sakindi, ta ki şimdiye kadar. İşte, sonunda Microsoft Surface Pro 5 hakkında ortaya çıkan ilk bilgiler.
 
 
Surface Pro 5’in ilk güvenilir bilgileri
 
Microsoft hakkında sunduğu güvenilir paylaşımlarla tanınan Paul Thurrott, Surface Pro 5 ile ilgili öğrendiği detayları attığı tweet ile açıklamış durumda. Öte yandan bu bilgiler maalesef şimdilik hiç de heyecan yaratacak türden değil.
 
Buna göre, Surface Pro 5 önemli değişiklikler sunacak gibi gözükmüyor. Intel Kaby Lake işlemcilerle gelecek olan üründe docking portu görevi de üstlenen Surface Connect güç bağlantısı aynı şekilde kalmaya devam edecek.
 
 
Bu detaylar sonucunda bazıları Surface Pro 5’te USB-C bağlantısının bulunmayacağı düşünse de bu ihtimalin oldukça düşük olduğu konusunda görüşler de bulunuyor. Ek olarak ürünün hem USB-C hem de şarj cihazı ile şarj desteği de sunması muhtemel.
 
Microsoft’un gelecek haftalarda bir donanım etkinliği gerçekleştireceği söyleniyor ancak bu etkinlikte yeni bir Surface Book veya Surface Phone tanıtılabileceğinden bahsedilmiyor. Bakalım yeni Surface serisi ürünleri ne zaman görebileceğiz?
 
shiftdelete
330674
Bu haberler ilginizi çekebilir