Microsoft Pix Camera Güncellendi!

Microsoft Pix Camera, iOS platformunda güncellemesine kavuştu. Peki, yeni yayınlanan güncelleme ile hangi özellikler geldi?
16 Ekim 2017 11:14
Microsoft Pix Camera Güncellendi!
Microsoft, Windows 10 Mobile ile ilgilenmeyi bırakmış olsa da iOS ve Android cihazlara uygulamalarıyla destek vermeyi bırakmıyor. Şirket son olarak, iOS için Microsoft Pix Camera uygulamasına güncellemeyle yeni özellikler ve geliştirmeler getirmiş durumda.
 
 
iOS için Microsoft Pix Camera güncellemesi
 
Uygulama bir önceki güncellemesiyle kartvizit, beyaz tahta ve doküman tanımlama ve tarama yeteneği kazanmıştı. Şimdiki güncelleme ise, kara tahtalar için de tanımlama ve tarama desteği sağlıyor. Ek olarak, tüm bunlardan taranmış olan görüntüler efektlerle geliştirilebiliyor. Görüntüler 90 derece döndürülebilirken düzenleme ile kırpma işlemleri uygulama içerisinden gerçekleştirilebilmekte.
 
 
 
 
Microsoft güncelleme ile uygulamanın performansında da artış sağlandığının altını çiziyor. Tüm bu yenilikler için uygulamayı güncellemeyi unutmayın. Eğer şimdiye kadar uygulamayı denemediyseniz buradaki linki tıklaarak yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 
shiftdelete
494836
Bu haberler ilginizi çekebilir