Microsoft Outlook Yeni Güncelleme Aldı!

Daha önceden mobil platformda iOS kullanıcıları için güncellenen Microsoft Outlook, şimdi ise Android kullanıcıları için güncellendi.
09 Eylül 2017 10:52
Microsoft Outlook Yeni Güncelleme Aldı!
iOS için Outlook uygulamasının ikinci yaşını kutlayan Microsoft'un bu yılın ilk aylarında yayınladığı bir güncelleme ile uygulamayı oldukça işlevsel bir hale getiren eklenti desteğini kullanıma sunduğunu sizlere duyurmuştuk.
 
Android kullanıcılarına bu konuda verdiği sözü tutan Microsoft, yedi ay gibi bir sürenin ardından bu kez Android için Outlook uygulamasını güncelleyerek eklenti desteğine kavuşturdu.
 
Outlook uygulaması eklenti desteğine kavuştu!
 
İdeal bir gelen kutusunun en önemli özelliğinin bağlantı çeşitliliği olduğunun altını çizen Microsoft, eklenti desteği ile birlikte Dynamics 365, Trello, Evernote, Smartsheet ve GIPHY gibi farklı ihtiyaçlara hizmet eden uygulamaların Outlook'a entegre edilmesine imkan tanıyor.
 
 
Bu sayede Outlook’taki eklentileri kullanarak doğrudan e-postalarınızı Trello kartlarına dönüştürebilecek, konuşmaları Evernote’a kaydedebilecek, iletileri saniyeler içinde başka dile çevirebilecek ve çok daha fazlasını gerçekleştirebileceksiniz.
 
Destek sunulan tüm eklentileri görüntülemek ve kurulum gerçekleştirmek için Outlook uygulamasını açtıktan sonra, Ayarlar > Eklentiler yolunu takip etmeniz ve kullanmak istediğiniz eklentinin yanında bulunan + simgesine tıklamanız yeterli.
 
shiftdelete
301503
Bu haberler ilginizi çekebilir