Microsoft Lumia 950 ve 950 XL Fiyatları Belli Oldu

Microsoft’un bu ay içerisinde duyurmayı planladığı yeni Lumia’ların fiyatları belli oldu. İşte son sızıntılar, tanıtım tarihi ve fiyatları...
22 Eylül 2015 11:07
Microsoft Lumia 950 ve 950 XL Fiyatları Belli Oldu
Microsoft’a yakınlığıyla bilinen WMPU, şirketin bu ay içerisinde (en fazla Ekim ayının ilk haftasında) Lumia 950 ve 950 XL’yi tanıtacağı yönünde açıklama yapmıştı. Biz de bu söylentinin doğru çıkmasını umarak dört gözle Microsoft’un tanıtımı yapacağı tarihi beklemeye koyulduk. 
 
İki cihazın özellikleri de hemen hemen netlik kazanmıştı, fakat hangi fiyat aralığında geleceğine dair soru işaretleri bulunuyordu. Gelen son bilgiler, aksesuarlarla birlikte özellikle Lumia 950 XL’nin neredeyse iPhone 6s’le benzer fiyata sahip olacağı yönünde. Yalnızca Continuum Dock ünitesi, kablosuz şarj cihazı ve kablosuz hoparlör gibi aksesuarların 200 Euro değerinde olacağı belirtiliyor.
 
 
Fakat şöyle bir durum da var: Bu aksesuarlar her ülkede olacak mı? Eğer ülke bazında olup ülkemizde satışa sunulmayacaksa en azından 200 Euro’luk bir fiyattan kurtulmuş olacağız. Fakat ‘keşke o aksesuarlar olsaydı da fazla verseydik, böyle bir şeye benzemiyor’ gibi eleştiriler de çıkabilir. 
webtekno
306216
Bu haberler ilginizi çekebilir