Microsoft CEO'su Satya Nadella'dan iPhone İncelemesi

Microsoft CEO'su Satya Nadella bol göndrmeli bir iPhone incelemesi yaptı. İşte o video ve detayları...
21 Eylül 2015 11:38
Microsoft CEOsu Satya Nadelladan iPhone İncelemesi
Dreamforce’ta Çarşamba günü düzenlenen keynote konuşması esnasında Microsoft CEO’su Satya Nadella demo tanıtımı için Apple’ın iPhone’nu kullanmak durumda kaldı. Bu görüntü birkaç yıl öncesinde hayal edilemezdi.
 
Satya, iPhone'u anlatmak için özetle şu sözleri kullanıyor; "Öncelikle bu iPhone üzerinde konuşmak istiyorum, benim değil fakat sonuçta bir iPhone. Yinede bu oldukça özel bir iPhone ve hatta ben bu telefona 'iPhone Pro' demeyi seviyorum çünkü bütün Microsoft uygulamaları ve yazılımlarına sahip. Skype, Word, Exel, Powerpoint gibi bütün uygulamalara ve hatta en yenilerine bile sahip."
 
Nadella “Outlook bir e-posta istemcisi tabi ki; ama çarpıcı olan Gmail ve Exchnage için iOS’te en iyi istemci de o!” Dedi.
 
Nadella Outlook’un Salesforce gibi diğer 3. Parti uygulamalarla nasıl bağlantı kurduğunu, bu uygulamalarda verilerin nasıl depolandığını ve Outlook platformunda işin tamamlanması için kullanıcıya nasıl imkanlar sağlandığını gösterdi.
 
iOS ile işi bittiğinde Nadella Windows Phone ile devam ederek nüktedan bir şekilde: “Haydi benim daha sık kullandığım Windows Phone’um ile devam edelim.” Dedi.
 

sosyalmedya.co
359670
Bu haberler ilginizi çekebilir