Messenger, Yeni Güncellemeye Kavuştu!

Facebook Messenger'a yeni birgüncelleme geldi. İşte yeni güncelleme ile gelen değişiklikler...
22 Mayıs 2017 21:06
Messenger, Yeni Güncellemeye Kavuştu!
Facebook tarafından yayımlanan güncelleme ile birlikte Facebook Messenger eski haline geri döndü ve anasayfada yer alan birçok gereksiz özellik tamamen kaldırıldı.
 
Güncelleme ile birlikte anasayfa üç sekmeye ayrıldı ve Mesajlar, Aktif, Gruplar seçenekleri eklendi. Mesajlar sekmesi tahmin edebileceğiniz üzere listenizdeki arkadaşlarınızla yaptığınız birebir konuşmaları barındırıyor.
 
 
İkinci seçenek ise Aktif ve bu sekmede de arkadaş listenizde kimlerin çevrimiçi olduğunu ya da en son ne zaman çevrimiçi olduklarını görebilme şansı buluyoruz.
 
Son sekme ise Gruplar ve bu sekmeyle de toplu konuşmaları tek bir pencere altında toplanmış halde görüyoruz. Yani güncelleme ile birlikte konuşmalar da birbirinden ayrılmış oluyor.
 
Uygulamanın en altında ise birkaç seçenek daha bulunuyor ve bunlar da arama yapmanıza, hikaye paylaşımına ve anasayfaya geri dönmenize yarıyor.
 
Güncellemenin yarından itibaren dağıtılmaya başlanacağını ve çok kısa bir süre içerisinde tüm iOS ve Android kullanıcılarının hizmetine sunulacağını da belirtelim.
 
shiftdelete
Etiketler : facebook , Grup , güncelleme , messenger
867712
Bu haberler ilginizi çekebilir