Meizu Super mCharge İle Süper Şarj Teknolojisi Geliyor!

Telefonları artık 20 dakikada şarj etmek mümkün mü? Meizu Super mCharge teknolojisi ile artık 20 dakikada telefonlar şarj olabilecek. Peki telefonlarımızı ne zamandan itibaren 20 dakikada şarj edebileceğiz?
01 Mart 2017 23:25
Meizu Super mCharge İle Süper Şarj Teknolojisi Geliyor!
Çinli telefon üreticisi Meizu, son yılların yükselen markalarından biri. Özellikle uygun fiyatlı cihazlarıyla öne çıkan şirket, dün itibarıyla Super mCharge hızlı şarj Teknolojisini tanıttı.
 
Bir akıllı telefonu 10 dakikada %60, 20 dakikada tam şarj etmeyi vadeden yeni teknoloji uzun bekleyişlere son verecek.
 
 
20 dakikada şarj olan telefon ne zaman gelecek?
 
Yeni kablo ve akıllı devre parçaları ile mümkün olan bu teknoloji, MWC 2017'de görücüye çıktı. Ancak akıllardaki soru, bu teknolojiye sahip ilk telefonun ne zaman çıkacağı.
 
MWC 2017 standında konu ile ilgili bilgi veren Meizu yetkilieri, Super mCharge teknolojisine sahip ilk telefonun 2017 sonu veya 2018 başı itibarıyla tanıtılacağını açıkladı.
 
 
Ancak tahmin edeceğiniz üzere telefonun neye benzeyeceği ya da şarj teknolojisi hariç nasıl teknik özelliklerle geleceği konusunda hiçbir bilgi yok. Umuyoruz ki farklı firmaların da hızlı şarj teknolojileri 2018'e kadar bu seviyelere gelir ve telefonlarımızı çok kısa sürede tam şarj edebiliriz.
 
shiftdelete
334530
Bu haberler ilginizi çekebilir