Meizu Pro 7 ve Pro 7 Plus'nin Ön Kayıtları Patladı!

Meizu'nun geçtiğimiz gün tanıttığı iki yeni telefonu Meizu Pro 7 ve Pro 7 Plus ön kayıtlarda büyük ilgi gördü. Firma yetkilileri bu ilgiden oldukça memnun gözüküyor.
29 Temmuz 2017 11:10
Meizu Pro 7 ve Pro 7 Plusnin Ön Kayıtları Patladı!
Meizu'nun iki gün önce resmi olarak tanıttığı iki yeni modeli Meizu Pro 7 ve Meizu Pro 7 Plus'ın tanıtıldığından bu yana 100,000'den fazla ön kayıt gerçekleştirildiği belirtildi.
 
Başarının sırrı ne?
 
Meizu'nun iki yeni modelinin de 5 Ağustos tarihinde Çin'de ilk aşama satışının gerçekleştirileceği biliniyor. Fakat artık Çin'de alışılmış bir durum olan "ön kayıt" sistemi yine devreye girmiş durumda.
 
 
 
 
Çin'de artık akıllı telefonlara ilgi duyan çoğu kişinin bildiği gibi cihazlar daha ön siparişe dahi açılmadan ön kayıtlar alınmaya başlanıyor. Anlık satış olarak tanımlayabileceğimiz ilk aşama satışlarına katılabilmek için mutlaka kaydınızı yaptırmanız gerekiyor.
 
Eğer ön kayıt süresince kaydınızı yaptırmazsanız, cihazlar piyasaya sürüldüğü gün hiçbir şekilde satın almanız mümkün olmuyor. Bu yüzden de Çin halkı ön kayıt sistemine bir hayli rağbet gösteriyor.
 
Meizu Pro 7 ve Meizu Pro 7 Plus da, 430 ve 530 dolarlık fiyat etiketleriyle şu anda ön kayıt için uygun durumda.
 
 
shiftdelete
287797
Bu haberler ilginizi çekebilir