Meizu Pro 7 Plus'da Sızdı!

Dün Meizu Pro 7'nin özelliklerini gösteren bir görsel sızmıştı. Bugün ise Meizu Pro 7 Plus'ın özelliklerini gösteren bir görüntü ortaya çıktı.
26 Temmuz 2017 10:52
Meizu Pro 7 Plusda Sızdı!
Dün akşam yaptığımız bir haberle Çin'de Meizu Pro 7 modelinin teknik özelliklerinin sızdırıldığını sizlere iletmiştik. Şimdi de Meizu Pro 7'nin büyük abisi olarak tanımlayabileceğimiz Meizu Pro 7 Plus modeli için de bir görsel paylaşıldı.
 
İşte Meizu Pro 7 Plus'ın teknik özellikleri!
 
Yayımlanan görsel direkt olarak bir mağazanın bilgi kartının fotoğrafını içeriyor ve bu görselde iki modelin teknik özellikleri de gözlemlenebiliyor. Burada yer alan bilgilere göre cihaz direkt olarak 10nm'lik Helio X30 modeli çipsetle üretilecek.
 
Bunun yanında 5.7 inç'lik QHD ekrana sahip olacağını ve 6 GB'lık bellekle satışa sunulacağını söylemek mümkün. İşin ilginç tarafı Meizu Pro 7 modeli için dahili hafıza bilgisi kartta yer alırken, Meizu Pro 7 Plus modeli için bu bilgi ne yazık ki bulunmuyor.
 
 
 
 
Cihazın arka tarafında yine Meizu Pro 7'de olduğu gibi 1.9 inç'lik ikinci bir ekran yer alacak. Meizu Pro 7 Plus'ın 12 MP'lik iki adet ana kamera ve 16 MP'lik özçekim kamerası barındıracağı da daha önce ortaya çıkan bilgiler arasında.
 
İki cihazın da günün ilerleyen saatlerinde resmi olarak tanıtılacağını düşünecek olursak, burada yer alan özellikleri teyit etmek için uzun bir süre beklemek zorunda olmadığımız da ortada.
 
 
shiftdelete
592762
Bu haberler ilginizi çekebilir