Meizu Pro 7 ile 7 Plus Birlikte Görüntülendi!

Meizu Pro 7 ile 7 Plus hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Bu iki telefonun yan yana görüntüleri paylaşıldı.
15 Temmuz 2017 13:16
Meizu Pro 7 ile 7 Plus Birlikte Görüntülendi!
Meizu Pro 7 Plus hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Bugün yapılan sızıntılar ile birlikte Meizu Pro 7 Plus ile Pro 7 modeli yan yana görüntülendi.
 
Exynos 8895 işlemcili Meizu Pro 7 Plus göründü!
 
Kullanıcıların karşısına Meizu Pro 7 ve Pro 7 Plus ile çıkacak olan yetkililer yeni modelleriyle kullanıcıların dikkatini üzerine çekmeyi hedefliyor.
 
Telefonun arka yüzeyinde yer alan ikincil bir ekranla kullanıcılara farklı bir deneyim sunmaya hazırlanan Meizu, sunacağı bu ekran özelliğiyle hem gerekli bildirimleri göstermeye yarayacak, hem de canınız sıkıldığı zaman Pac-Man gibi oyunları oynamanıza olanak sağlayacak.
 
 
 
 
Bugün sızdırılan görüntüler ile birlikte iki farklı Meizu modeli yan yana görüntülendi. Meizu Pro 7'nin boyutuna göre biraz daha büyük olan Pro 7 Plus, çift arka kameraya sahip olduğunu da görmekteyiz.
 
Meizu Pro 7 Plus'ın teknik özelliklerinden bahsedecek olursak. Pro 7'de bulanan MediaTek Helio X30 işlemcisinin yerine Samsung'un yeni nesil güçlü işlemcisi Exynos 8895'den gücünü alacak.
 
Snapdragon 835 işlemcisine eş değer bir işlemciye sahip olacak olan yeni telefon, 555 dolardan satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Yeni amiral gemisi hakkında henüz farklı bir detay paylaşılmadı. Fakat ilerleyen günlerde daha fazla detay kullanıcılar ile paylaşılması bekleniyor.
 
 
 
shiftdelete
740148
Bu haberler ilginizi çekebilir