Meizu Pro 7 Geliyor!

Akıllı telefon üreticilerden bir olan Meizu, yeni telefonu Meizu Pro 7'yi tanıtmaya hazırlanıyor. Meizu'nun yeni telefonu ile oldukça iddialı olduğu söyleniyor.
15 Mart 2017 17:27
Meizu Pro 7 Geliyor!
Çinli akıllı telefon üreticisi Meizu, bugüne kadar cihazlarında genellikle MediaTek ve Samsung işlemcilerine yer verdi. Ancak ortaya çıkan yeni sızıntılar, şirketin iki yeni modelinde Snapdragon tercih edeceğini gösteriyor.
 
 
Snapdragon 835'li canavar geliyor
 
Çin kaynaklarından gelen dedikodulara göre Snapdragon işlemci kullanan modellerden biri Meizu Pro 7 olacak. Çift arka kamera ve Snapdragon 835 işlemcisiyle gelecek telefon, diğer teknik özellikleriyle de üst segmente hitap edecek.
 
 
Şirketin bir diğer yeni telefonu ise Meizu Pro 7'nin "lite" varyasyonu olacak. Bu telefonun Snapdragon 626 kullanacağı söylense de, diğer teknik özellikleriyle ilgili henüz bir bilgi yok.
 
 
Bu arada Snapdragon 835 işlemciyle gelecek Meizu Pro 7 modelini ancak Mayıs veya Haziran ayı gibi görebileceğiz. Çünkü şu anda Qualcomm, Snapdragon 835 talebini büyük oranda Samsung'a karşılıyor ve birçok üretici bunun sıkıntısını çekiyor.
 
 
shiftdelete
712680
Bu haberler ilginizi çekebilir