Meizu MX5'in Kamera Performası Şaşırttı!

Çinli elektronik devi Meizu'nun geçtiğimiz gün tanıtılan akıllı telefonu MX5'in kamera performansı büyük beğeni topladı. Meizu MX5 ile çekilen fotoğraflar haberimizde...
02 Temmuz 2015 18:49
Meizu MX5in Kamera Performası Şaşırttı!
Meizu MX4 modeliyle fiyat performans alanında global anlamda ses getiren firma, yeni modeli Meizu MX5'i geçtiğimiz gün resmen resmen tanıttı.
 
Ülkemizde de satın alınabilir olan Meizu MX4 hala güçlü özelliklere sahipken, Meizu MX5 teknik özellikleriyle herkesi heyecanlandırdı.
 
 
Üst seviye teknik özelliklere sahip olan Meizu MX5, kamera tarafında da oldukça iddialı. Ana kamerasında önceki modellerinde olduğu gibi yine Sony'i tercih eden Meizu, 20.7 Megapiksel çözünürlüğe sahip Sony IMX220 sensör kullanıyor.
 
F/2.2 diyafram açıklığına sahip olan kamera 1/2.3 inç büyüklüğünde. Çift tonlu LED flaşa ek olarak lazer otofokusla güçlendirilen kamera, ayrıca 4K video ve 720p çözünürlüğünde 100 fps ağır çekim video çekebiliyor.
 
Ön tarafta ise F/2.0 diyafram açıklığına sahip 5 Megapiksellik bir kameraya yer verilen Meizu MX5 için ilk fotoğraf örnekleri de çok gecikmeden geldi.
 
 
Türkiye pazarına ne zaman gireceği henüz belli olmayan modelin Meizu tarafından yayınlanan ve gerçek hayatan çekilen ilk fotoğraf örneklerinin devamı;
 
shiftdelete
954115
Bu haberler ilginizi çekebilir