Meizu M6 Note Bomba Özellikle Geliyor!

23 Ağustos'ta resmi tanıtımı yapılacak olan Meizu'nun yeni telefonu M6 Note, çift kamera ve dört flaşla ile gelecek. İşte yeni telefonun tanıtım öncesi sızan o görüntüsü...
13 Ağustos 2017 18:36
Meizu M6 Note Bomba Özellikle Geliyor!
Samsung Galaxy Note 8 ile birlikte aynı günde, yani 23 Ağustos'ta tanıtılacak olan Meizu M6 Note etkinliğini muhtemelen çoğumuz kaçıracağız. Buna rağmen ilgilenenler için telefonun çıkmasına bu kadar süre kala arka tarafı canlı şekilde görüntülendi.
 
 
Arka kapağı sökülmüş fotoğrafta telefonun dikey konumda ve ortalanmış şekilde yerleştirilmiş çift kamera kurulumu ve üzerinde yer alan piyasadan farklı şekilde yatay dizilmiş dört LED flaşı görünüyor. Görselde aynı zamanda açık şekilde ortada bulunan bataryanın kapasitesini ne yazık ki görebilecek kadar yakınlaştırma yapmamız mümkün değil.
 
 
Daha önceki sızıntılardan edindiğimiz bilgilere göre telefon 4.000 mAh'lik dev bir pil, MediaTek Helio P25 çipset, Mali-T880 grafik işlem birimini kalbinde bulunduracak. 5,5 inçlik Full HD ekrana sahip olacak cihaz 3/32 ve 4/64 GB olmak üzere iki farklı RAM/Depolama varyantıyla gelecek. Tanıtıldığı zaman fiyatın 240 dolar civarında olması bekleniyor.
 
 
shiftdelete
531907
Bu haberler ilginizi çekebilir