Matematik Sorularını Çözen Uygulama: MalMath

Matematik sorunu olanların dikkatine! MalMath ile lise ve üniversite hayatınızdaki matematik sorularını rahat bir şekilde çözebileceksiniz.
13 Mayıs 2015 11:41
Matematik Sorularını Çözen Uygulama: MalMath
Matematikle birçok kişinin sorunu olduğu bilinen bir gerçek. Hayatımızın her alanına giren uygulamalar bu sorunu da es geçmedi. Hem lisede, hem de üniversitede matematik dersi gören öğrencilere trigonometri, integral, limit ya da türev ile ilgili birçok problemi çözmenizi sağlayan uygulamanın adı MalMath.
 
Sadece soruyu çözmekle kalmayıp sorunun çözümü sırasındaki işlemleri detaylı olarak anlatan MalMath, soruların çözümüyle ilgili mantığı kavramanıza yardımcı oluyor. İsterseniz çözdüğünüz soruyu grafiklerle birlikte kaydedip, sizin gibi bu problemlerde sıkıntı yaşayan arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. 
 
 
Sadece öğrencilerin değil, öğretmenlerin de kullanabileceği bu uygulama, integral, trigonometri, logaritma, limit gibi konulardaki problemleri çözmenizi sağlıyor. Türkçe dil desteğinin de sunulduğu uygulamayı aşağıdaki link üzerinden indirebilirsiniz.
 
webtekno
885635
Big Boss
06 Ocak 2018, Cumartesi 21:31
2/5 i su ile dolu bir depoya 6 litre daha su eklendiğinde Deponun yarısı dolmuş Oluyor Ona göre tamam mı dolu depo kaç litre su alır
Bu haberler ilginizi çekebilir