Mark Zuckerberg: Artık Hislerimizi Gönderebileceğiz

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg “Artık hislerimizi fotoğraf gibi göndereceğimiz günler yakın” dedi. Detaylar haberimizde...
06 Temmuz 2015 16:25
Mark Zuckerberg: Artık Hislerimizi Gönderebileceğiz
Sosyal medyanın gücüyle ve işleyişiyle ilgili olarak pazar günü bir yazılı açıklama yapan Mark Zuckerberg, Facebook’un gelecekte nasıl bir misyona sahip olacağıyla ilgili bilgiler paylaştı. İnsanların mesajlaşmak için daha çok yazıyı kullanmak zorunda olduğunu fakat artık fotoğraf ve videolardan faydalanılarak daha zengin içeriklerin oluşturulduğunu belirten Zuckerberg, “Yakında tüm duyusal deneyimlerimizi istediğimiz zaman paylaşabileceğiz” dedi.
 
Daha önce devasa boyutlardaki bilgisayarlara mahkum olduğumuzu fakat bilgisayarların artık ceplerimize sığabildiğini söyleyen Zuckerberg, “Ancak buna rağmen biz bu cihazları sürekli değil günün bazı bölümlerinde kullanıyoruz. Gelecekte giyilebilir teknolojilerin gelişmesiyle bu cihazları sürekli kullanır hale gelebileceğiz. Bu da bizim iletişimizi geliştirecek” dedi.
 
 
Gelecek yıllarda düşüncelerimizi hızlıca arkadaşlarımızla paylaşabileceğimizi söyleyen Zuckerberg, “İşte bu adımdan itibaren en yüksek iletişim seviyesini yakalamış olacağız” dedi.
webtekno
991572
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Snapchatten Özel Hikayeler Modu!

  Snapchat'ten Özel Hikayeler Modu!

  Snapchat, yeniliklere devam ediyor. Şimdi ise kullanıcılarına yeni özelliliği olan "özel hikayeler" modunu tanıttı. İşte ayrıntıları...
 • Messenger, Yeni Güncellemeye Kavuştu!

  Messenger, Yeni Güncellemeye Kavuştu!

  Facebook Messenger'a yeni birgüncelleme geldi. İşte yeni güncelleme ile gelen değişiklikler...
 • Snapchatten Bir yenilik Daha!

  Snapchat'ten Bir yenilik Daha!

  Instagram'ın Snapchat'ten kopyaladığı özelliklerini son zamanlarda duymaya başlamıştık. Ancak bu sefer Snapchat'ten beklenmedik bir hamle geldi ve Snapchat, Instagram'ın özelliğini kopyaladı!
 • Facebook Yorumlara Yenilik Geliyor!

  Facebook Yorumlara Yenilik Geliyor!

  Facebook, yeniliklere doymuyor. Facebook, Messenger'a eklemiş olduğu duygu ifadelerini şimdi de yorumlara eklemeye hazırlanıyor. Beğen butonunun alternatifi olan ifadeler hızla yayılıyor.
 • Twitterda Canlı Yayın Dönemi!

  Twitter'da Canlı Yayın Dönemi!

  En popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter'a yeni bir özellik daha geliyor. Yeni özellik ile artık 7/24 canlı yayın yapılacak!
 • Whatsapp Güncellemesi Türkiyede!

  Whatsapp Güncellemesi Türkiye'de!

  Sosyal medya platformun en popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp'ın güncellemesi Türkiye'de yayınlandı. Yeni güncelleme ile artık Siri, mesajlarınızı isterseniz sesli okuyabilecek.
 • Twitterda Emoji Dönemi!

  Twitter'da Emoji Dönemi!

  Emojiler, artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Öyle ki duygu ve düşüncelerimizi ifade ederken emoji kullanmaktan vazgeçemiyoruz. Twitter'da artık aramalarda emoji kullanılabilecek.
 • Facebook Messenger Lite Arık Türkiyede Kullanımda!

  Facebook Messenger Lite Arık Türkiye'de Kullanımda!

  Facebook'un Messenger Lite artık Türkiye'de. Merakla bekleyenler için Android platformuna özel olan Messenger Lite uygulaması bugün Türkiye'de kullanıma sunuldu.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama