MacBook Pro 2017 Geliyor!

2017 model Apple MacBook Pro'dan haberler gelmeye devam ediyor. Yeni MacBook Pro 32 GB ile geliyor.
13 Mart 2017 18:48
MacBook Pro 2017 Geliyor!
Apple, acımasızca rekabet ettiği her sektörde fark yaratmayı ve yeneliklere öncülük yapmayı çok seviyor. Firmanın dizüstü cihazlardaki amiral gemisi MacBook Pro geri dönüyor! 
 
Geçtiğimiz yıl Touch bar gibi özellikleriyle ve fiyatıyla göz dolduran MacBook Pro, taraftarlarını cezbetmeyi başarmıştı.
 
 
Bu sene tıpkı iPhone 8 söylentilerindeki gibi donanım olarak büyük değişikliklere gidilmesi bekleniyor. Profesyonel kullanıcılar için tasarlandığı göz önüne alındığında, gerekli hız artışı için Intel’in Kaby Lake işlemcilerini MacBook Pro 2017'de kullanmak uygun olurdu. Apple söylentilere göre bu işlemciyi kullanarak sadece rekabeti yakalamakla kalmayıp aynı zamanda amiral dizüstüsünün adının canlı kalmasını sağlayacak.
 
 
Ayrıca bir önceki versiyone göre MacBook Pro 2017, 32 GB RAM ile gelebilir. Standart kullanımlar için çok çok yeterli olan bu kapasite, profesyoneller içinde uygun bir kullanım sunacak. MacBook Pro 2016 ile prizden uzakken bir çok kullanıcı enerji tüketiminden memnun kalmayarak şikayetlerini dile getirmişti. Apple'ın Kaby Lake işlemciyi MacBook Pro 2017 ile  bütünleştirmesi, cihazın güç tüketimini kesinlikle artıracaktır. Söz konusu işlemci, 2016 modelinin eski moda cipsinden çok daha az enerji tüketiyor. Intel, 7. nesil yongalarının 9.5 saate kadar 4K oynatma özelliğine sahip olduğunu belirtti.
 
 
Ayrıca cihazın ekranı için ise yeni geliştirilen Retina 2.0 teknolojisinin kullanılacağı söylentileri kesinleşmek üzere. 2560 × 1600 çözünürlüğe sahip ekranda yapıplan profesyonel işlerin sonucu görmek anlaşılan çok tatmin edici olacak.
 
webtekno
Etiketler : 2017 , 32 gb , Apple , MacBook Pro
108022
Bu haberler ilginizi çekebilir