Lüks Samsung Galaxy S6 Konsepti

Samsung hayranlarının emekleri sonrasında ortaya çıkan en yeni Galaxy S6 tasarımı, üreticinin yeni tasarım anlayışı doğrultusunda, neredeyse lüks denilebilecek bir görünüm sergiliyor.
02 Şubat 2015 17:43
Lüks Samsung Galaxy S6 Konsepti
Samsung Galaxy S6, 2015 yılının en yenilikçi akıllı telefonlarından biri olacağı müjdesiyle duyurulmuştu. Önceleri, sekiz çekirdekli 64-bit Qualcomm Snapdragon 810 işlemciyle birlikte anılan cihaz, yaşanan ısınma problemi yüzünden Exynos 7420 çipset ile karşımıza çıkabilir.
 
İster Exynos 7420 işlemcili olsun, isterse de Snapdragon 810 çipsetli olsun, nihai sonuç değişmeyecek ve cihazın her varyantı aşağı yukarı aynı performansa sahip olacak. Bu durumun farkında olan Android hayranları, cihazın teknik özelliklerinden ziyade, tasarımıyla ilgileniyorlar. Samsung’un metal çerçeveli ve AMOLED ekranlı cihazlar üretmeye devam edeceği bilgisi ışığında tasarlanan Galaxy S6 konsept çalışmaları da birbiri ardına paylaşılıyor.
 
Samsung hayranlarının emekleri sonrasında ortaya çıkan en yeni Galaxy S6 tasarımı, üreticinin yeni tasarım anlayışı doğrultusunda, neredeyse lüks denilebilecek bir görünüm sergiliyor. Akıllı telefonun gerçek görüntüsüyle 2 Mart günü Barcelona’da başlangıç yapacağı ilan edilen Mobile World Congress 2015 etkinliğinde karşılaşacağız.
 
 
 
technolabs
Etiketler : cep telefonu , Galaxy S6 , Samsung
158080
Bu haberler ilginizi çekebilir