Logitech, Muhteşem Tablet Kılıfı Universal Folio'yu Duyurdu!

Logitech, tabletleri dizüstü bilgisayara dönüştüren kılıfı Universal Folio'yu duyurdu. Windows, iOS ve Android sistem ile uyumlu bu kılıf tabletlere dizüstü bilgisayar konforu sunuyor.
30 Nisan 2017 14:16
Logitech, Muhteşem Tablet Kılıfı Universal Folioyu Duyurdu!
Logitech, Universal Folio adını verdiği yeni kılıfıyla herhangi bir tableti dizüstü bilgisayar haline getirme iddiasında. Peki, tabletinizi adeta mobil bir ofis olarak kullanmanızı sağlayacak Logitech Universal Folio neler sunuyor?
 
Logitech Universal Folio tablet kılıfı özellikleri
 
Neredeyse bir dizüstü bilgisayarda yazıyormuşsunuz gibi deneyim sunan Universal Folio ile Android, iOS veya Windows tabanlı bir tablet kullanma olanağına sahipsiniz. Hem de her mobil işletim sistemi için kısayol tuşları da unutulmamış. Ek olarak, stylus kalem desteği bulunan tabletinizin bu aksesuarını da kılıfınıza iliştirmeniz mümkün.
 
Evrensel klavyesi, tablet ile Bluetooth üzerinden bağlantı kuran kılıf, bu anlamda hızlı ve sorunsuz bir şekilde hemen işe koyulmanızı sağlayabiliyor. 24 ay batarya ömrü sunan ürün bunu değiştirilebilir düğme piller ile sağlıyor. Yani sürekli şarj etme derdinden de kurtuluyorsunuz.
 
 
Logitech Universal Folio kullanabilmek için en fazla 9 ile 10 inç aralığındaki bir tabletiniz olması gerekiyor. Ayrıca, Logitech’in patent hakkı beklediği 4 noktalı kavrama özelliği ile ürünü daha küçük boyutlardaki tabletler kullanmak da sorun olmuyor. Uyumlu olan popüler tabletler ise şöyle sıralanıyor:
 
- iPad Air 2
- iPad Air
- iPad 2 
- iPad 3
- iPad 4
- Samsung Galaxy Tab A-9.7 inç
- Samsung Galaxy Tab S-10.5 inç
- Samsung Galaxy Tab S2-9.7 inç
- Samsung Galaxy Tab 4-10.1 inç
- Samsung Galaxy Tab 10.1 inç
- Samsung Galaxy Note 10.1 inç (2013)
- Samsung Galaxy Tab 2-10.1 inç
- Samsung Galaxy Tab 3-10.1 inç
- Samsung Galaxy Tab S3
- Amazon Kindle Fire HDX 8.9 inç
- Amazon Kindle Fire HD 8.9 inç
 
Logitech Universal Folio yaklaşık 78 dolarlık fiyatla satışa sunuluyor.
 
 
 
shiftdelete
373109
Big Boss
16 Mayıs 2017, Salı 22:06
Fiyatı ne kadar acaba
Bu haberler ilginizi çekebilir