LinkedIn, Uzun Süredir Beklenen Yeniliğini Duyurdu!

LinkedIn kullanıcılarının uzun süredir bekledikleri yenilik nihayet geldi. İşte ayrıntılar...
23 Ağustos 2017 14:39
LinkedIn, Uzun Süredir Beklenen Yeniliğini Duyurdu!
Microsoft çatısı altında operasyonlarını sürdüren profesyonel iş ağı LinkedIn, kullanıcılarının uzun zamandır talep ettiği özelliği sonunda sunmuş durumda.  Bundan böyle tüm kullanıcılar, iOS veya Android için LinkedIn mobil uygulamaları üzerinden siteye video yükleyebilecek.
 
LinkedIn Video hayata geçiyor
 
LinkedIn Video özelliği sayesinde kullanıcıların profesyonel işlerini öne çıkarabilecekleri videolar oluşturmasına izin verilecek. Hem bitmiş hem de üzerinde çalışmakta olunan ürün tanıtımlarını ya da diğer işle alakalı videolarınızı profilinizden paylaşabileceksiniz.
 
Bu yılın başından itibaren 500 milyon kullanıcıya sahip olan platformun sınırlı sayıdaki kullanıcısı için sunulan özellik, kullanıcıların ürettiği videoların platformu hareketlendirmesini sağlayacak. Şirketin bu özellik için Facebook Live ürün yöneticisi Peter Roybal’ı sessizce göreve aldığı ifade ediliyor.
 
 
 
 
iOS uygulamasında akışın en üstünde yer alan paylaş ya da Android uygulamasındaki gönder tuşundan seçilebilecek video ikonu ile video çekimi gerçekleştirebilecek veya daha önce çektiğiniz bir videoyu kolayca yükleyebileceksiniz. Gönderdiğiniz videoların izleyici bilgilerinin yanı sıra, bu videoların görüntüleme, beğeni ve yorumlarını da görebileceksiniz.
 
LinkedIn, bu video özelliğinin tüm kullanıcılara dağıtımının önümüzdeki haftalarda tamamlanacağını açıklamış durumda. Yani özelliği henüz göremiyorsanız biraz daha sabretmeniz gerekecek.
 
shiftdelete
987253
Bu haberler ilginizi çekebilir