Lightroom Yeni Güncellemesine Kavuştu!

Adobe'nin fotoğraf düzenleme uygulaması Lightroom, yeni güncellemesine kavuştu. Android için güncellenen Lightroom, yeni özelliklerine kavuştu.
19 Temmuz 2017 14:56
Lightroom Yeni Güncellemesine Kavuştu!
Adobe bugün yayımladığı yeni güncelleme ile birlikte oldukça popüler olan mobil fotoğraf düzenleme uygulaması Lightroom'un arayüzünü tamamen yeniledi.
 
Lightroom gerçekten de baştan mı yaratıldı?
 
Firmadan yapılan açıklamaya göre yeni arayüz direkt olarak Android'in tasarım dili göz önüne alınarak hazırlandı ve bu güncelleme yalnızca ufak tefek hata düzenlemelerinden ibaret değil.
 
Fakat güncellemeyi yüklediğiniz anda uygulamadaki değişiklikleri farkedebiliyor olsanız da, yapılan değişikliklerin yukarıda belirttiğimiz Adobe'nin açıklamaları kadar abartı olmadığını da görebilirsiniz.
 
 
 
 
Yine de güncelleme ile birlikte uygulamanın kesinlikle çok daha akıcı hale geldiği ve çok daha hızlı tepki verdiğini söylemek mümkün. Ayrıca uygulamada yer alan kontroller ve düğmelerin de etiketlerle birbirinden ayrıldığını da belirtelim.
 
Son olarak da güncelleme ile birlikte Lightroom uygulamasının en son kamera ve lenslere de erişiminin sağlandığını hatırlatalım.
 
shiftdelete
313811
Bu haberler ilginizi çekebilir