LG'nin Wear 2.0 Akıllı Saatler Yeniden Göründü!

LG Watch Sport ve Watch Style modellerine ait düşük çözünürlükte bir görsel sızdırıldı. Saatle ilgili detaylar haberimizde.
24 Ocak 2017 16:59
LGnin Wear 2.0 Akıllı Saatler Yeniden Göründü!
Google'ın giyilebilir cihazlar için geliştirmiş olduğu ve önümüzdeki ay yayınlayacağı Android Wear 2.0 işletim sistemi ile birlikte, iki yeni akıllı saat modelini duyuracağı bilgisini daha önce sizlerle paylaşmıştık.
 
 
LG tarafından üretilen ve üzerinde Google ibaresi yer almayacak olan, Watch Sport ve Watch Style model akıllı saatlerin tasarımı nihayet ortaya çıktı.
 
LG Watch Sport ve Watch Style modelleri sızdırıldı!
 
Sızdırılan cihaz görsellerinin görüntüleri oldukça düşük çözünürlüklü, ancak daha önce paylaşılan detaylar ile tasarımların benzerlik göstermesi LG'nin karşımıza bu tasarım ile çıkacağını doğruluyor.
 
 
Teknik özellikler tarafında ise siyah renkte olan Watch Sport modelinin, 1.38 inç büyüklüğündeki OLED ekranında 480 x 480 piksel çözünürlük sunacağı ve 430 mAh kapasiteli bataryadan besleneceği biliniyor.
 
Değiştirilebilir kayışları ile dikkat çeken Watch Style modeli ise 1.2 inç büyüklüğündeki OLED ekranında 360x360 piksel çözünürlük sunarken, 512 MB RAM'in yanı sıra 4 GB dahili depolama alanı ile birlikte geliyor ve 240 mAh kapasiteli bataryadan besleniyor.
 
shiftdelete
515822
Bu haberler ilginizi çekebilir