LG'den Samsung'a Twitter Üzerinden Gönderme

Güney Kore'nin iki devi Samsung ve LG, Twitter üzerinden ufak bir atışma içerisine girdiler. LG, Samsung'un hızlı şarj özelliğini vurgulayan tweete cevap atarak rakibine sataştı. İşte detaylar...
29 Ocak 2016 14:53
LGden Samsunga Twitter Üzerinden Gönderme
Akıllı telefon pazarında kızışırken bu durum agresif politikaları da beraberinde getiriyor. Rekabet içerisindeki teknoloji devleri de birbirlerini hedef alan reklamlar yayınlamaktan çekinmiyorlar. Bu kez yaşanan sürtüşme ise aynı topraklardan yükselen LG ve Samsung arasında.
 
Samsung dün Twitter hesabından hızlı şarj özelliğine dikkat çeken bir tweet gönderdi. "Hızlı şarj teknolojisi ile 90 dakikada telefonunuzu tamamen şarj edin. #GalaxyS6edgePlus " yazılı Tweet'e cevap ise LG'den geldi. Samsung Mobile hesabını cevabına etiketleyen LG ABD hesabı "Çıkarılabilir batarya ile telefonunuzu anında tamamen şarj edin. #LGV10" yazarak LG'nin son amiral gemisi V10'un bağlantısını paylaştı. Samsung'tan ise henüz bir cevap gelmedi.
 
 
90 dakikada hızlı şarj özelliğine sahip Galaxy S6 Edge+ karşısında değiştirilebilir batarya ile avantaj elde etmeye çalışan LG V10 modelinden hangisinin bu atışmada galip geleceği ise tamamen kişisel kullanımlara bağlı diyebiliriz.
donanimhaber
477809
Bu haberler ilginizi çekebilir