LG'den K Serisine Yeni Üye: LG K4

LG'nin yeni uygun fiyatlı akıllı telefonlarını topladığı K Serisine yeni bir üye daha katılıyor. LG K10 ve LG K7'den sonra ortaya çıkan LG K4 adındaki yeni telefonun detayları haberimizde...
14 Ocak 2016 14:11
LGden K Serisine Yeni Üye: LG K4
LG’nin yeni yılın ilk günlerinde tanıttığı K serisi akıllı telefonlar için bugün bir tanıtım videosu yayınlandı. Videoda LG, K10 ve K7 modellerinin yanı sıra serinin üçüncü telefonu LG K4 modelini de gösterdi.
 
Henüz resmi duyurusu gerçekleşmeyen LG K4 modeli, LG’nin YouTube üzerinde yayınladığı K serisi modellerinin tanıtım videosunda yer aldı. Tanıtım videosunda K serisinin kamera özellikleri vurgulanırken videonun sonunda yer alan K serisi modellerin sıralamasında ise LG K4 gözüktü.
 

 
Henüz LG K4 modelinin teknik detayları bilinmezken 5,3 inç büyüklüğünde ekrana sahip LG K10 ve 5 inç büyüklüğündeki LG K7 modelinden küçük olduğu görülebiliyor. Serinin en düşük özelliklere sahip modeli olması beklenilen LG K4'ün oldukça uygun bir fiyatla satılması bekleniyor. Zira düşük fiyatlarıyla dikkat çeken K serisinin en güçlü üyesi LG K10, Güney Kore'de yaklaşık olarak 170 dolara satılıyor.
shiftdelete
771980
Bu haberler ilginizi çekebilir