LG'den Alt Seviye Selfie Telefonu: Bello 2

Teknoloji devi LG'den yeni alt seviye selfie akıllı telefonu Bello 2 resmi olarak tanıtıldı. Modelin detaylı özellikleri haberimizde...
20 Temmuz 2015 17:30
LGden Alt Seviye Selfie Telefonu: Bello 2
LG'nin geçtiğimizyıl Ağustos ayında başlattığı L serisi, bu yıl L harfi olmadan yoluna devam ediyor. Geçtiğimiz yıl giriş seviyede başarılı olan LG L Bello, bu yıl selfie odaklı ön kamera ile güçlendirilen LG Bello 2 ile yenilendi.
 
Modelin 5 inçlik 854x480 piksel çözünürlükteki ekranına dokunulmazken, 1.3GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli işlemci, 1GB RAM, çift SIM, 2540mAh gücünde batarya, 8MP çözünürlükte arka kamera da yine aynı kalıyor. 
 
 
Yeni modelin farklı yönleri ise ön kısma özçekim tutkunlarına hitap edecek 5MP çözünürlüğünde bir kamera yerleştirilmesi ve Android 5.1.1 işletim sistemi ile geliyor olması. Önceki model Android 4.4 üzerinde çalışıyordu. 
 
LG el hareketi ile deklanşörü tetikleyen Gesture Shot ve ekranı beyaz renge bürüyerek ön kamera için bir nevi flash haline getiren Selfie Flash yazılımları ile modeli desteklemiş. Rusya ve Avrupa'da sonbahar döneminde satışa çıkacak olan modelin fiyatı belli değil.  
donanimhaber
45337
Bu haberler ilginizi çekebilir