LG X Power 2 Çıkış Tarihi ve Fiyatı Resmileşti!

Şubat ayında resmi tanıtımı gerçekleştirilen LG X Power 2'nin ne zaman piyasaya çıkacağı merak konusuydu. LG'den yapılan açıklamayla X Power 2'nin fiyatı ve çıkış tarihi netleşmiş oldu.
25 Nisan 2017 11:25
LG X Power 2 Çıkış Tarihi ve Fiyatı Resmileşti!
LG X Power 2 hakkında yeni haberler gelmeye devam ediyor. Gelen haberlere bakacak olursak, batarya boyutu ile dikkatleri üzerine toplayan LG X Power 2'nin satışa sunulacağı tarih belli oldu!
 
LG X Power 2, Haziran ayında satışa sunulacak!
 
4500 mAh'lik batarya boyutu ile kullanıcılara uzun ömürlü bir batarya sunacak olan LG yetkilileri, yeni telefonun çıkış tarihi hakkında açıklama bulundu.
 
Şubat ayında resmi olarak tanıtılan LG X Power 2'nin Mart ayında piyasaya sunulması bekleniyordu. Fakat yaşanan gelişmelerin ardından, LG kanadından ilk defa bir ses çıktı. Şirket yetkilileri tarafından yapılan açıklama ile birlikte yeni LG X Power 2'yi Haziran ayı itabariyle satışa sunacaklarını resmi olarak açıkladı.
 
 
Haziran ayı başı ile birlikte satışa sunulacak olan LG'nin orta segmentli telefon 265 dolarlık fiyat etiketiyle karşımıza çıkacak. Kullanıcılara pil konusuna cömert davranan yetkililer, orta segmentli telefonlar arasından dikkatleri üzerine toplamak istiyor. 
 
LG X Power 2 özellikleri
 
5.5 inç ekran boyutunda 720p HD çözünürlük sunan cihaz, en kalın noktasında 8.4 mm kalınlığa ve 164 gram ağırlığa sahip.
 
 
Siyah, titanyum, mavi ve altın olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle gelen LG X Power 2, gücünü 1.5 GHz saat hızında çalışan 8 çekirdekliişlemcisinden alıyor.
 
Bu işlemcinin yanı sıra telefona 2 GB RAM, 16 GB depolama alanı, microSDkart desteği, 13 MP arka ve 5 MP ön kamera yer alıyor. Ayrıca telefonun kilit özelliklerinden bir diğeri de 4500 mAh kapasiteli pil. 
 
720p ekran çözünürlüğü ile birlikte oldukça uzun bir pil ömrü vadedecek cihaz, LG verilerine göre 15 saat boyunca video oynatabiliyor.
 
 
shiftdelete
482173
Bu haberler ilginizi çekebilir