LG V30'un Videosu Paylaşıldı!

Resmi tanıtımının yapılmasına az bir ay kadar zaman kalan V30'un yeni kosnpt videosu yayınlandı. İşte V30'un tasarımını gösteren o video...
28 Temmuz 2017 15:15
LG V30un Videosu Paylaşıldı!
LG, Q6 ve Q8 tanıtımlarından sonra bu yılki ikinci amiral gemisi olarak kabul edilen V30’a kilitlendi. Şirketin bu ayın sonunda tanıtacağı yeni modelin tasarımı neredeyse kesinleşmiş durumda. Concept Creator tarafından yayınlanan yeni konsept videosu bu tasarımı tamamen ortaya koyuyor.
 
LG V30 konsept videosu yayınlandı!
 
Concept Creator, videodaki görüntülerin nihai tasarım olduğunu iddia ediyor. LG V30’u her yönden gösteren videodaki tasarım son haftalarda paylaşılan görseller ile uyumlu.
 
 
LG’nin G6’da kullandığı 18:9 en-boy oranını konseptte görüldüğü gibi V30’da da tercih etmesi bekleniyor. Videoda cihazın ekranına baktığımızda V serisinden alışık olduğumuz ikinci ekran maalesef bulunmuyor. Cihazın arka tarafında çift kamera modülünü, LED flaşı ve LG'nin birkaç yıldır kullandığı lazer otofokusu görüyoruz. Parmak izi tarayıcı da yine arkada yer alıyor.
 
LG V30’da G6'dan ilham alan tek tasarım ögesi en-boy oranı değil. Pürüzsüz metal sırt ve metal çerçeve de LG’nin yeni modelinde devam ettirdiği unsurlar olmuş. Konseptte USB Type-C ve 3.5 mm lik kulaklık girişi de yer almakta. 31 Ağustos’ta Berlin’de tanıtılacak olan LG V30’un daha önceki V serisi modellerinden farklı olarak Avrupa’da da satışa çıkması bekleniyor.
 
 
shiftdelete
987782
Bu haberler ilginizi çekebilir