LG V30'un Tanıtım Görüntüleri Ortaya Çıktı!

LG'nin merakla beklenen yeni amiral gemisi V30'un tanıtım görüntüleri ortaya çıktı. İşte LG V30 tanıtım görüntüleri ve onunla çekilmiş fotoğraflar...
08 Ağustos 2017 11:44
LG V30un Tanıtım Görüntüleri Ortaya Çıktı!
LG, V10'dan bu yana amiral gemilerinin ses ve kamera özelliklerini tanıtmak için Joseph Gordon-Levitt ile çalışıyor. LG V30 modeli için de aynı işbirliği devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan tanıtım çekimi görselleri HitRecord sitesinde ortaya çıktı.
 
 
LG V30 tanıtım görselleri sızdırıldı!
 
HitRecord tarafından sızdırılan görsellerde LG V30’u ön ve arkadan görebiliyoruz. Buna göre, V30’un 2: 1 en-boy oranı ve kenarlardan hafif kavisli FullVision bir ekranla (P-OLED) geleceği kesinleşti.
 
 
 
 
Cihazın arkasında çift kamera lensi, bir lazer sensörü ve parmak izi tarayıcısı bulunmakta. LG, V30’da Samsung'a benzer bir yaklaşımla cihazın farklı renk seçenekleri bulunmasına rağmen ön panelde sadece siyah rengi tercih etmiş gibi görünüyor.
 
 
HitRecord, LG V30’un kamera performansları hakkında fikir verecek görseller de yayınladı. LG bu modelde ikinci ekranı tamamen yok etmek yerine yazılımsal bir çözüm ile kullanıcıların karşısına çıkmayı düşünüyor. Şu ana kadar birçok özelliği sızan V30, 31 Ağustos’ta Berlin’de görücüye çıkacak.
 
 
 
shiftdelete
321221
Bu haberler ilginizi çekebilir