LG V30'un Özellikleri Video'da!

LG'nin yeni amiral gemisi V30'un özellikleri anlatan 3 yeni video yayınlandı. İşte söz konusu videolar...
18 Ekim 2017 09:34
LG V30un Özellikleri Videoda!
LG’nin özellikle video alanında yapabildikleriyle öne çıkan yeni amiral gemisi V30 modeli hakkında yeni kısa filmler yayımlandı. Kısa filmler cihazın video yeteneklerini bir kez daha gözler önüne serdi.
 
LG V30 neler yapabiliyor?
 
Bu yıl piyasaya sürülen en iyi büyük boyutlu Android akıllı telefonlardan biri olarak kabul edilen V30 modelinin karşısında Galaxy S8 Plus, Galaxy Note 8 ve Google Pixel 2 XL gibi rakipleri olsa da, cihazın kamerasının gerçek anlamda müthiş işler çıkardığını söylememiz gerek.
 
Cine Video modu adı verilen bir moda sahip olan ve yüksek kaliteli bileşenlerle oluşturulan çift kamera düzeneği, düşük ışıklı alanlarda dahi mükemmel video sonuçları vererek bir adım öne geçmeyi başardı denilebilir.
 
İsterseniz cihaz hakkında daha fazla konuşmak yerine sizleri yayımlanan videolar ile başbaşa bırakalım. Bu sayede sizler de ne demek istediğimizi ve bu akıllı telefonun profesyonel kameraları aratmayan video desteğini gözlerinizle görmüş olun.
 
Son olarak da az sonra izleyeceğiniz kısa filmlerin 55. New York Film Festivali’nde açılış gösterisinde yer aldığını da hatırlatalım.
 
 

 
 

 
 

 
shiftdelete
68544
Bu haberler ilginizi çekebilir