LG V30'un Kılıfı Sızdırıldı!

LG, yeni telefonu V30'u 31 Ağustos'ta tanıtacağını önceden duyurmuştu. Tanıtım günü yaklaştıkça V30 hakkında yeni sızıntılar da gelmeye devam ediyor. Şimdi de V30'a ait olduğu iddia edilen kılıf ortaya çıktı.
24 Temmuz 2017 16:05
LG V30un Kılıfı Sızdırıldı!
LG V30'un, 31 Ağustos öncesinde Berlin'deki IFA 2017 arifesinde tanıtılacağı bildirildi. Lansmanının öncesinde, V30'un arka kasanın sızdırılmış bir fotoğrafı online olarak yayınlandı. Slashleak'da % 92 doğruluk skoruyla katkıda bulunanlar tarafından paylaşılan kılıf, bazı tartışmalara neden olan bir anahtar özelliği de ortaya çıkarıyor. Bu özellik, arka kasanın alt kısmında yazdırılan LG logosudur. Bu, LG'nin her zamanki modeli olan "LG" yerine model adı "V30" yazan modelinden tamamen farklı.
 
 
 
 
Bununla birlikte, sızdırılan kılıfın logosundaki farklılığa rağmen önceki sızdırılanlar ile benzer özellikleri var. LED flaş ve yan taraftaki diğer sensörler için bir dizi açıklık, telefonda çift kamera ayarı olduğunu gösteriyor. Ayrıca cihazın arka tarafındaki muhafaza üzerinde görebileceğiniz bir arka parmak izi algılayıcısı için bir açıklık da mevcut. Ancak LG V30'un arkasında bir kablosuz şarj modülü bulunması bekleniyor. LG amiral gemisinin 4GB RAM destekli Snapdragon 835 çipi ile çalışması bekleniyor. Cihazın ayrıca IP 68 su ve toz geçirmez sertifika ile birlikte geleceği söyleniyor.
 
 
 
teknolojioku
943671
Bu haberler ilginizi çekebilir