LG V30'un Bütün Özelliklerini Ortaya Koyan Video Yayınlandı!

LG'nin uzun süredir merakla beklenen yeni amiral gemisi V30'un resmi olarak tanıtılmasının ardından tüm özelliklerini anlatan yeni bir video yayınlandı!
04 Eylül 2017 10:54
LG V30un Bütün Özelliklerini Ortaya Koyan Video Yayınlandı!
Uzun zamandır hakkında sızıntılar yaşanan LG V30 tanıtıldı ve özellikle kamera özellikleriyle büyük dikkat çekmeyi başardı. LG bugün yeni bir video daha yayımlayarak LG V30 kullanıcılarının sahip olacağı tüm yeni özellikleri tanıttı.
 
İşte LG V30'un yapabildikleri!
 
Mobil cihazlarla fotoğraf çekmeyi ya da video kaydetmeyi sevenlerdenseniz, V30'un sunduğu yeni özellikleri gördüğünüzde oldukça etkileneceğiniz kesin. Özellikle ham videolar üzerinde oynama yapma imkanı tanıması ve yakınlaştırma ya da içeriğe filtreler eklemenize izin vermesi, LG V30'un en çok dikkat çeken yenilikleri denebilir.
 
Tabii cihazın getirdikleri yalnızca bununla da kalmıyor. Kilit ekranı ile ana ekran arasındaki geçişin akıcılığı, yeni P-OLED ekran ile birlikte Always On (Her zaman aktif) ekranın yapabilecekleri de videoda yer alıyor.
 
LG V30'un kamerasının bu kadar övülmesinin temel sebebi ise akıllı telefon tarihinde bir ilki gerçekleştirerek f/1.6 diyafram açıklığı değerine ulaşabilen ilk cihaz olması.
 
Eğer V30 ile birlikte nasıl bir akıllı telefona sahip olacağınızı merak ediyorsanız, aşağıdaki yaklaşık altı dakikalık tanıtım videosuna göz atmanızı tavsiye ediyoruz.
 
 
shiftdelete
614225
Bu haberler ilginizi çekebilir