LG V30'da Önemli Gelişmeler!

LG'nn yeni telefonu V30 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Yeni raporda LG V30'un, bir takım yenilikler ile geleceği iddia ediliyor. İşte o raporun ayrıntıları...
30 Haziran 2017 15:49
LG V30da Önemli Gelişmeler!
LG V30 hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Gün yüzüne çıkan yeni bilgiler ile birlikte V30 için önemli gelişmeler yaşanmakta.
 
LG V30'da ikincil ekran bulunmayabilir!
 
Son zamanlarda rakiplerine karşı istenilen derecede bir üstünlük kurmayı başaramayan Teknoloji devi, üzerinde çalıştığı V30 ile en büyük rakibi Samsung'un işlerini zorlaştıracağı tahmin ediliyor.
 
XDA Developers tarafından öne sürülen rapora göre, V serisinin yeni amiral üyesinde her türlü yenilikten çekinilmeyeceğinin altını çizildi.
 
Bildiğiniz üzere LG V serisi ile kullanıcılara, birincil ekranın hemen üzerinde yer alan ikincil bir ekranla, bildirimleri ve uygulama kısayollarını hızlı bir şekilde yönetmelerine imkan tanıyordu.
 
Kullanıcılara sunulan bu özellik o zamanlarda büyük bir yenilik olarak görülmekteydi. Ancak kullanıcılar üzerinde istenilen etkiyi yaratamayan teknoloji devi bu ikincil ekranını V serisinin yeni telefonunda tamamen ortadan kaldıracağı konuşuluyor.
 
XDA tarafından paylaşılan bilgilerde, ilk olarak LG G6'da bizlere sunulan 18: 9 ekran oranında bir OLED ekran, V30 ile tekrardan kullanıcılara sunulacağı fikri ön plana çıkartılmakta.
 
 
 
 
Böylece kullanıcılara sunulacak 18: 9 ekran boyutu sayesinde, ikincil ekranın yeni telefonda bulundurulmasına gerek kalmayacak. Kısacası kullanıcılar uygulama kısayolları ve bildirimleri bu ekran boyutu ile kolaylıkla takip edebilecekler. Ayrıca V30 kullanıcıları önceden bulunan ikincil ekranın özelliklerinden de yararlanabilecekler.
 
Rapora göre LG, V30 ile bu ikincil ekrandan vazgeçerek, OLED teknolojine geçiş yapacak. Henüz LG kanadı tarafından net bir açıklama yapılmadı. Fakat gün yüzüne çıkan bilgilerle birlikte yeni amiral gemisinde, ikincil ekranın çıkartılması düşüncesi daha öne çıkmış vaziyette. İlerleyen günlerde bu konu hakkında daha net bilgilerin kullanıcılar ile paylaşılması bekleniyor. 
 
 
Son olarak ise raporda yeni cihazın teknik özelliklerinden de bahsedildi. Gelen bilgilere göre V30, Snapdragon 835 işlemcisinden güç alacak ve 4 GB RAM seçeneği ile satışa sunulacak. 64 GB'lık bir depolama alanına sahip olacak olan V serisinin yeni üyesi, oldukça iddialı özellikleriyle Samsung'un Note 8'iyle ciddi bir yarışın içerisine gireceği düşünülüyor.
 
 
 
shiftdelete
Etiketler : LG , LG V30 , OLED Ekran
653606
Bu haberler ilginizi çekebilir