LG Q8 Raflara İniyor!

LG, yeni telefonu Q8'i geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. Şimdi LG Q8, satışa çıkmaya hazırlanıyor. İşte ayrıntılar...
24 Temmuz 2017 14:35
LG Q8 Raflara İniyor!
LG Q8 hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Bugün gelen detaylar ile birlikte LG yetkilileri, cihazın ilk olarak Avrupa'daki kullanıcılarına satışa sunacak.
 
LG Q8, ilk olarak Avrupa'da satışa çıkacak!
 
Önümüzdeki hafta içerisinde Avrupa'daki Teknoloji mağazalarındaki yerini alacağı açıklanan LG Q8 oldukça iddialı geliyor. Avrupa'daki kullanıcılarına odaklanarak piyasaya sürülecek olan yeni telefon, Asya'da ise önümüzdeki ay içerisinde dağıtımına başlanacak.
 
Henüz LG Q8'in Avrupa'da ve Asya'da hangi ülkelere dağıtılacağı hakkında resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak bir kaç gün içerisinde bu konunun bir netliğe kavuşması bekleniyor.
 
 
 
 
LG V20'nin mini versiyonu olarak adlandırılan Q8, 5.2 inçlik Quad HD bir ekranıyla satışa sunulacak. V20'nin neredeyse tüm özelliklerine sahip olan yeni telefonun, V20'ye göre tek elde kullanımının oldukça rahat olduğunun altı çiziliyor. 
 
Qualcomm'un 2.2 GHz hızında çalışan dört adet Kyro çekirdeğine ve Adreno 530 grafik birimine ev sahipliği yapan Snapdragon 820 işlemcisinden güç alan LG Q8, IP67 sertifikası ile suya ve toza karşı dayanıklı bir yapısıyla oldukça dikkatleri üzerine çekiyor.
 
 
 
shiftdelete
40612
Bu haberler ilginizi çekebilir