LG Magna, Spirit, Leon Ve Joy Modellerini Tanıttı!

Yeni amiral gemisi G4 beklenirken LG Magna, Spirit, Leon ve Joy modellerini tanıttı! İşte yeni modellerin tüm özellikleri...
23 Şubat 2015 13:33
LG Magna, Spirit, Leon Ve Joy Modellerini Tanıttı!
Uzun süredir büyük bir sessizlik içinde olan ve son olarak lüks akıllı saati Watch Urbane'i tanıtan LG'den önemli bir hamle geldi.
 
Bu yıldan itibaren artık eskisi kadar fazla model duyurmayacağını açıklayan LG, giriş ve orta seviye özellikler sunan yeni modellerini tanıttı.
 
Bu yıl artık LG G4 ve LG G4 mini dışında başka model tanıtmaması beklenen LG, giriş ve orta seviye telefonlarının uygun fiyatlı olması için belli özelliklerini kırpmış.
 
Geçtiğimiz yıl tanıtılan LG Bello ve L Fino benzeri özellikler sunan LG'nin yeni orta ve giriş seviye akıllı telefonları, tasarımları ile başarılı görünüyor.
 
 
En güçlüleri LG Magna ve LG Spirit
 
 
En güçlü model olan LG Magna, 5 inç HD IPS LCD ekran, pazar durumuna göre 1.2 Ghz ya da 1.3 Ghz 4 çekirdekli işlemci (ismi açıklanmadı, muhtemelen Qualcomm Snapdragon 410), 8 megapiksel arka kamera, 5 megapiksel ön selfie odaklı kamera, 1 GB RAM, 8 GB depolama alanı, Android 5.0 Lollipop ve 2540 mAh çıkarılabilir batarya özelliklerini sunuyor.
 
 
LG Magna'ya çok benzese de daha küçük ekranlı olan LG Spirit, 4.7 inç HD IPS LCD ekran, pazar durumuna göre 1.2 Ghz ya da 1.3 Ghz 4 çekirdekli işlemci ve yine pazar durumuna göre 8 megapiksel ya da 5 megapiksel arka kamera, 1 megapiksel ön kamera, 1 GB RAM, 8 GB depolama alanı, Android 5.0 Lollipop ve 2100 mAh çıkarılabilir batarya özellikleriyle gelecek.
 
 
LG Leon ve LG Joy giriş seviyede başarılı özellikler sunuyor!
 
Giriş seviye modeller olan LG Leon ve LG Joy modelleri ise, daha küçük ve çözünürlüğü düşük ekranlarıyla duyurulacak.
 
 
LG Leon, 4.5 inç ekranında sanal tuşlar barındırmasıyla birlikte, pazar durumuna göre 1.2 Ghz ya da 1.3 Ghz 4 çekirdekli işlemci ve yine pazar durumuna göre 8 megapiksel ya da 5 megapiksel arka kamera, VGA ön kamera, 1 GB RAM, 8 GB depolama alanı, Android 5.0 Lollipop ve 1900 mAh çıkarılabilir bataryaya sahip. 
 
 
Bu yıl LG'nin duyurduğu en alt seviye model olması beklenen LG Joy ise, 4 inç ekranınn altında, fiziksel dokunmatik tuşlar sunmasıyla birlikte, pazar durumuna göre 1.2 Ghz hızda 4 çekirdek ya da 2 çekirdekli işlemci, 5 megapiksel arka kamera, VGA ön kamera, pazar durumuna göre 1 GB ya da 512 MB RAM ve yine pazar durumuna göre 8 GB ya da 4 GB depolama alanı, Android 5.0 Lollipop ve 1900 mAh çıkarılabilir batarya ile tanıtılacak.
 
 
Tüm modeller giriş ve orta seviye ayırt edilmeksizin 4G LTE Cat. 4 desteği ve Android 5.0 Lollipop ile gelirken, uygun fiyatlı olacakları iddiası da kullanıcıları sevindirebilir.
shiftdelete
651367
Bu haberler ilginizi çekebilir