LG G6'nın Kamera Detayları!

Mobil Dünya Kongresi 2017'de tanıtılacak olan LG'nin yeni amiral gemisi G6'nın kamerası ile ilgili detaylar çok bilinmiyordu. G6 kamerasının detaylarına birlikte bakalım.
21 Şubat 2017 11:31
LG G6nın Kamera Detayları!
Mobil Dünya Kongresi 2017'de tanıtılacak olan LG'nin son amiral gemisi G6'nın, geniş açılı çift kamera ile satışa sunulacağı biliniyor. Zaten bugüne dek ortaya çıkan tüm görsel sızıntılarda da bu kameralara ilk kez göz atma fırsatı bulmuştuk.
 
Geniş açılı kameranın işlevi ne?
 
Bugün LG tarafından yayımlanan teaser videoda da görebileceğiniz üzere ön kamera 100 derecelik görüş alanına sahip. Fakat ön kameranın çözünürlüğü hakkında herhangi bir bilgi henüz verilmedi.
 
 
Arkada ise iki farklı kamera daha yer alıyor. Bunlardan biri 125 derecelik görüş açısıyla ana kamerayı desteklemek için görevlendirilmiş durumda. Çift lensin en önemli özelliği ise bu sayede birçok farklı modda çekim yapabilmemiz olacak. Bu modlar arasında 18:9 gibi ilginç seçeneklerin yanında, Instagram'da fazlasıyla iş göreceğe benzeyen 1:1'lik bir makro çekim modu bulunuyor.
 
LG açıklamalarında ise 125 derecelik görüş açısının bir insan gözüne en yakın görüş açısı olduğunu da sözlerine ekleyerek, LG G6'yı bekleyenleri Mobile World Congress 2017'ye davet ediyor.
 
shiftdelete
314341
Bu haberler ilginizi çekebilir