LG G6'dan Üç Farklı Renk Çeneği

LG, yeni amiral gemisini tanıtmaya hazırlanıyor. Pazar günü yapılacak olan resmi tanıtımda, G6'nın 3 farklı renk seçeneği ile geleceği ortaya çıktı.
25 Şubat 2017 11:54
LG G6dan Üç Farklı Renk Çeneği
LG G6, yarın itibarıyla MWC 2017 kapsamında resmi olarak duyurulacak. Daha önce birçok kez hem tasarımı hem de teknik özellikleri sızan cihaz, şimdi de farklı renk seçenekleriyle görüntülendi.
 
Üç farklı renk seçeneği ile LG G6
 
Bugüne kadar farklı akıllı telefon sızıntılarıyla ün yapmış Evan Blass veya diğer adıyla @Evleaks, LG G6 için yeni bir görsel yayınlandı.
 
 
Görselde telefonun mistik beyaz, astro siyah ve buz platinyum renk seçeneklerini görüyoruz. Ayrıca arka tarafta çift kamera ile birlikte parmak izi sensörü ve önceki modele oranla değişen tasarım anlayışı da net bir şekilde görülüyor. Bu yıl nihayet suya ve toza dayanıklı bir yapıda karşımıza çıkmasına kesin gözüyle bakılan LG G6, ses performansı konusunda da iddialı olacak.
 
Henüz teknik özellikler kesin olmasa da, şirketin 5.7 inç boyutlu yeni IPS ekranını modelde görmemiz olası. Çift kameranın da bu sefer 125 derece kayıt yapabilmesi bekleniyor.
 
shiftdelete
290043
Bu haberler ilginizi çekebilir