LG G6'da Yeni Renk!

LG'nin yeni amiral gemisi G6 ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Şimdi gelen bilgi de ise yeni renk seçeneği duyuruldu.
04 Şubat 2017 11:50
LG G6da Yeni Renk!
Bu ay düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılacak olan LG G6'nın bütün özellikleri neredeyse belli. Snapdragon 821 işlemci, 4GB RAM, 5.7 inç 2K ekran ve 64 GB depolama alanı ile gelmesi beklenen G6'nın yeni renk seçeneği de sızdırıldı.
 
Jet Black LG G6 göründü!
 
Bugüne kadar bir çok görseli sızan LG G6'nın nasıl bir tasarıma sahip olduğu aşağı yukarı belli oldu. Business Insider tarafından yayınlanan son görsel, LG'nin Parlak Siyah renk seçeneğini amiral gemisinde kullandığını gösteriyor.
 
 
LG G6'nın arka kısmına ait son görselde cihazın çift kamerası ve hemen altındaki parmak izi okuyucusu net bir şekilde görülüyor. Bu görsel, bir kaç gün önce sızdırılan görsellerle örtüştüğü için LG G6'nın arka kısmı bu şekilde olacak diyebiliriz. Cihazın cam yada metal tasarım seçeneklerinden hangisine sahip olduğu görselden anlaşılmadığı için bu konuda net bir şey söylemek mümkün değil.
 
 
LG G6'nın çift kamerasının özellikleri bilinmiyor. Amiral gemisinde bir önceki yılın işlemcisi olan Snapdragon 821'i kullanarak bekleyenleri üzen LG'nin Parlak Siyah renk seçeneği ve çift kamerası ile istediği başarıyı yakalayıp yakalayamayacağı merak konusu.
 
shiftdelete
85007
Bu haberler ilginizi çekebilir