LG G6 Türkiye'de Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Mobil Dünya Kongresi 2017 etkiliğinde tanıtılan LG G6, Türkiye'de satışa çıkmaya hazırlanıyor. LG'den yapılan açıklamaya göre yakın bir zamanda G6, ön sipariş hediyesi ile birlikte satışa sunulacak. İşte detaylar...
27 Mart 2017 15:11
LG G6 Türkiyede Ne Zaman Satışa Sunulacak?
Hatırlayacak olursanız LG, bu yıl geride bıraktığımız Mobil Dünya Kongresi kapsamında yeni üst seviye akıllı telefonu LG G6'yı resmi olarak duyurmuştu ancak telefonun tanıtılmasından yaklaşık bir ay geçmesine rağmen cihazın ülkemizde ne zaman satışa çıkacağı belirsizliğini koruyordu.
 
Nihayet konuyla ilgili sessizliğini bozan LG, LG G6'nın ülkemizde satışa sunulacağı tarihle ilgili bir açıklama yaptı. LG tarafından aktarılan bilgilere göre LG G6 modeli, çok yakında LG Minibeam (PH 150) ön sipariş hediyesiyle ülkemizde ön siparişa sunulacak ancak telefonun tam olarak raflardaki yerini alacağı tarih henüz belli değil. Yine de bu açıklamayı ele alacak olursak LG G6'nın Nisan ayı içerisinde Türkiye'de satışta olacağını söyleyebiliriz.
 
 
LG, daha önceki modellerinde de kullanıcılara memnun kalacağı ön sipariş hediyeleri sunmuştu ancak ne yazık ki beklediği başarıyı yakalayamamıştı. LG G6 ile birlikte LG tekrar dünya genelinde önemli bir başarı elde etmek için yarışacak. Ayrıca şu ana kadar ortaya çıkan bilgiler, LG G6'nın özelliklerine göre uygun fiyatlı bir model olacağını gösteriyor.
 
 
 
webtekno
Etiketler : 2017 , LG , LG G6 , Mobil Dünya Kongresi
778565
Bu haberler ilginizi çekebilir