LG G6 Plus Duyurldu!

LG, G6 Plus'ı duyurdu. LG G6 Plus'ın G6'dan tasarımsal olarak bir farkının olmadığı fakat özelliklerinde bir kaç değişikliğe gidildiği anlaşılıyor. İşte G6 Plus özellikleri...
20 Haziran 2017 09:41
LG G6 Plus Duyurldu!
LG, neredeyse üç ay önce satışa sunulan amiral gemisi LG G6'nın iyileştirilmiş versiyonunu satışa sunacağını bir süre önce açıklamıştı. LG G6 Plus, yeni yazılımı ve daha güçlü özellikleriyle duyuruldu.
 
LG G6 ile aynı tasarıma sahip olan LG G6 Plus, G6 ile aynı işlemciyi kullanıyor. Depolama alanı iki kat arttırılarak 128 GB'a çıkarılan cihazda, 4 GB yerine 6 GB RAM bulunmakta. Ayrıca G6 Plus modeliyle kablosuz şarj özelliği de geliyor.
 
Yeni renkler ile birlikte gelen LG G6 Plus artık mavi, altın rengi veya siyah olarak da bulunabilir.
 
 
Donanım kısmında son olarak cihazın özel B&O kulaklıklar ile birlikte geleceğini belirtelim. Ancak kulaklıkların cihaz fiyatına etki edip etmeyeceği henüz bilinmiyor.
 
LG G6 ve G6 Plus için güncelleme geliyor!
 
Yazılım kısmına baktığımızda LG G6 ve G6 Plus yakın zamanda yüz tanıma özelliğini de içeren bir dizi güncelleme alacak gibi görünüyor. Yüz tanıma özelliğiyle birlikte kullanıcıların telefonu sadece kaldırıp yüzlerine tutarak tuş kilidini açmaları mümkün olacak.
 
Bir başka yeni özellik Düşük Güç Kullanımı ile, işlemcinin sensörlerden veri toplayarak enerji kullanımını optimize etmesi ve batarya kullanımında iyileştirmeler amaçlanıyor.
 
Bu iki özelliğin dışında cihaz sesinde iyileştirmeler ve telefon konuşmalarını otomatik kayıt etme seçeneği gibi bir çok yenilik karşımıza çıkıyor.
 
G6 Plus'nın dünya çapında ne zaman satışa sunulacağı veya güncellemenin çıkış tarihi henüz belli değil. Ancak LG G6 Plus önümüzdeki ay Güney Kore'de satışa sunulacak.
 
 
shiftdelete
Etiketler : G6 Plus , LG , özellikleri
956550
Bu haberler ilginizi çekebilir