LG G6 Ön Siparişe Açılıyor!

LG'nin yeni amiral gemisi G6, artık piyasaya çıkıyor. G6 için ön siparişler alınmaya başlayacak. Taksit seçenekleri bile belli oldu!
16 Mart 2017 13:39
LG G6 Ön Siparişe Açılıyor!
LG G6 duyurusunun ardından hepimiz cihaz için bekleyişe geçtik. Verizon ise cihazın ön sipariş fiyatını net olarak berlilerken, LG G6 ön sipariş sürecini de başlatıyor. 
 
 
LG G6 ön sipariş fiyatı ne kadar?
 
Verizon tarafından ön siparişe sunulacak olan LG G6, 17 Mart (yani yarın) resmen satılmaya başlıyor. Cihazın 24 aylık teklif fiyatı ise 672 dolar olarak belirlenmiş. Üstelik Verizon tarafında bir de güzel bir bonus eklenmiş. Cihazın ön siparişi ile birlikte Google Home Speaker da ücretsiz olarak LG G6'yı satın alanlara verilecek.
 
 
Cihazın Avrupa fiyatı ise Mart ayının başlarında belli olmuştu. 700 Euro olarak tahmin edilen Avrupa çıkış fiyatı, 672 dolarlık Verizon seçeneğinden sonra muhtemelen düşecektir. 
 
LG G6'nın 5.7 inç ekran, Snapdragon 821 ve 4 GB RAM gibi donanım özellikleri ile 7 Nisan'da Amerika'da satışa sunulması bekleniyor. LG G6 Türkiye çıkış tarihi ve fiyatı ise henüz belirsizliğini koruyor.
 
 
shiftdelete
631718
Bu haberler ilginizi çekebilir