LG G6 Ne Zaman Tanıtılacak?

LG'nin yeni amiral gemisi G6 ile ilgili yeni bir görsel yayınlandı. Teknik detayların yer aldığı görselde önemli bilgilere yer verildi.
10 Şubat 2017 10:35
LG G6 Ne Zaman Tanıtılacak?
LG'nin Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtmayı planladığı G6 modeli için yaşanmadık sızıntı kalmazken, bu kez haberimize konu olan şey farklı diyebiliriz. Çünkü birazdan göreceğiniz görsel direkt olarak LG tarafından yayımlandı ve cihazda yer alacak kişisel asistanı işaret ediyor.
 
Görselde 2017 yılının en popüler tanımlamalarından biri olan "Yapay" ve "Zeka" kelimeleri yer alıyor. Aslına bakarsanız akıllı telefonlarda yer alan kişisel asistanlar artık yapay zeka olarak tanımlanmıyor ama yine de LG böyle bir kelime oyunu yapmayı seçmiş.
 
"Daha az yapaylık, daha fazla zeka!"
 
Akıllı telefon dünyasında artık yeni model bir cihazı üretirken, içerisine entegre edilmiş bir kişisel asistanın yokluğu düşünülemez hale geldi. Doğal olarak LG'de bu durumun farkında ve diğer kişisel asistanlara göre daha az yapaylık içeren bir kişisel asistan üretmeyi başardığını iddia ediyor. Bunun ne anlama geldiğini henüz bilmiyoruz ama 26 Şubat 2017 tarihinde öğreneceğimizi söyleyebiliriz.
 
 
 
Son olarak firmanın cihazı "İlk yeni nesil akıllı telefon" olarak adlandırdığının da altını çizmemiz gerek. Açıkça söylemek gerekirse LG'nin bu cümleyle de neyi kastettiğini ne yazık ki tahmin dahi edemiyoruz. Fakat dedikodular cihazın tarihteki ilk Pixel olmayan ve içerisinde entegre halde Google Assistant barındıran akıllı telefon olacağı yönünde.
 
Bekleyelim ve görelim.
 
shiftdelete
289643
Bu haberler ilginizi çekebilir