LG G6 Mini Cephesinde Yeni Gelişmeler!

LG G6 Mini hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. İşte Evan Blass tarafından paylaşılan o detaylar...
01 Temmuz 2017 17:02
LG G6 Mini Cephesinde Yeni Gelişmeler!
LG G6 Mini hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Bugün gelen detaylar ile birlikte yeni cihazın adının LG G6 Mini yerine, LG Q6 olarak karşımıza çıkacağı öne sürüldü.
 
LG G6 mini ile ilgili yeni raporlar geldi!
 
Evan Blass tarafından ortaya çıkartılan bu iddia ile birlikte yeni cihazın adı LG Q6 olacağını belirtti. LG G6'nın ekran boyutuna göre biraz daha küçük olacak olan Q6, 5.4 inçlik bir ekran ile geleceği tahmin ediliyor. Yine LG G6'da olduğu gibi 18: 9 en boy oranı ile karşımıza çıkacak olan Q6, kullanıcılara güzel bir deneyim sunacak.
 
Blass tarafından öne çıkartılan diğer detaylardan bahsetmeye devam edecek olursak, yeni cihaz 3 GB RAM ile gelecek. Ayrıca yapılan sızıntılar ile birlikte LG Q6, 13 Megapiksellik bir arka kameraya sahip olacak.
 
FCC belgelerinde M700 model numarasıyla görünen yeni model, hakkında pek fazla bir detay paylaşılmadı. Ancak geçtiğimiz günlerde Technobuffalo tarafından paylaşılan rapora göre LG, yeni mini versiyonu üzerine sıkı bir çalışma yürüttüğümü belirtmişti.
 
 
 
 
Son zamanlarda rakipleri Apple ve Samsung'a karşı istenilen üstünlüğü kuramayan Teknoloji devi, farklı ekran boyutları ile  küçük ekran kullanmak isteyen kullanıcıları kendisine çekmeyi planlıyor. Bakalım, LG bu planında başarılı olabilecek mi?
 
 
 
shiftdelete
Etiketler : Evan Blass , LG , LG G6 , LG G6 Mini
456714
Bu haberler ilginizi çekebilir