LG G6 İşlemcisi Belli Oldu!

Mobil Dünya Kongresinde tanıtılacak olan LG'nin yeni amiral gemisinin işlemcisi belli oldu. İşte resmi olarak onaylana LG G6'nın işlemcisi.
11 Şubat 2017 16:43
LG G6 İşlemcisi Belli Oldu!
Bu yıl kullanıcıların karşısına iddialı bir model ile çıkmayı planlayan LG, G6 ile birlikte yaşanan başarısızlıkları telafi etmek istiyor.
 
LG G6'nın işlemcisi resmi olarak onaylandı!
 
26 Şubat 2017 tarihinde Barselona'da düzenlenecek olan MWC 2017 fuarında tanıtılacak olan, LG G6 kullanıcılara birçok yenilik vaat ediliyor.
 
 
Kullanacağı işlemci konusunda oldukça gündeme gelen LG G6'nın Snapdragon 835 işlemcisinden güç alacağı söylentilerini hatırlamayan yoktur.
 
 
Uzun bir süre gündemde kalan bu konu sonrasında, Qualcomm yetkililerin yaptığı açıklama ile birlikte, yeni nesil üst sınıf işlemcisinin ilk olarak Galaxy S8'de kullanılacağı belirtilmişti.
 
Snapdragon 835 işlemcisini en yakın rakibine kaptıran LG G6'nın hangi üst seviye işlemciyi kullanacağı tartışılıyordu ve yapılan bu tartışmaların sonunda G6'nın hangi işlemciyi kullanacağı netleşmiş oldu.
 
Snapdragon 835'in ilk olarak Galaxy S8'de kullanılması ve bu işlemciyi kullanmak için Samsung'dan sonra bir çıkış gerçekleştirmek zorunda kalan, LG G6'da resmi olarak Snapdragon 821 işlemcisinin kullanacağı doğrulandı.
 
LG G6'dan bir yeni sızıntı haberi daha ortaya çıktı!
 
Yaşanan tüm bu gelişmelerin beraberinde ise, LG'nin yeni amiral gemisi hakkında yeni sızıntılarda ortaya çıktı.
 
Ortaya çıkan sızıntılara göre LG G6'da arka panele konumlandırılmış bir parmak izi okuyucu, suya ve toza daha dirençli olacağı ve Quad DAC özelliğine de sahip olacağı gün yüzüne çıktı. Ayrıca 5.7 inçlik ekranın ise ''Full Vision'' olarak adlandırılmakta olduğunu da görmekteyiz.
 
shiftdelete
902647
Bu haberler ilginizi çekebilir