LG G4 S Özellikleri Ortaya Çıktı

LG'nin yakın bir tarihte satışa sunacağı yeni akıllı telefonu LG G4 S'in özellikleri ortay çıktı. LG'nin merakla beklenilen yeni cihazı LG G4 S hakkındaki bilgiler haberimizde.
07 Temmuz 2015 18:49
LG G4 S Özellikleri Ortaya Çıktı
Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden biri olan LG, amiral gemisi olarak tabir edeceğimiz modeli LG G4 ile güzel bir satış ivmesi yakalamıştı. LG G4'ün fiyatından ötürü bu telefonu satın alamayanlar için, LG G4 ile hemen hemen aynı hatlara sahip olan LG G4 S duyurulmuş ve telefonla ilgili ilk sızıntılar gelmeye başlamıştı.
 
Tabi ki kullanıcıların aklındaki asıl şey LG G4 S özellikleri nasıl olacak sorusuydu. LG G4 özellikleri hakkında bugüne kadar yaşanmış en detaylı ve güvenilir sızıntı geçtiğimiz gün gerçekleşti.
 
LG G4 S Özellikleri
 
LG G4 S özellikleri, benchmark sonuçlarıyla kesinlik kazanmış oldu. Daha önceden ortaya çıkan bilgilerde LG G4 S'in 5.2 inç ve 1080p'lik bir ekranla geleceği zaten biliniyordu.
 
Telefonun Snapdragon 615 yonga setini kullanacağı belirtilmiş olsa bile bu konuda kesin bir bilgi yoktu. Fakat bu tahminde doğru çıktı. LG G4 S'te, işlemci tarafında Snapdragon 615 kullanılırken, GPU tarafında ise Adreno 405 tercih edilmiş.
 
2GB'lık RAM desteğiyle gelecek olan LG G4 S'te 16GB dahili hafıza bulunacak. 8 Megapiksellik kameraya, 5 megapiksellik ön kameranın eşlik ettiği telefon Android 5.1.1 ile satışa sunulacak.
 
Bu arada LG G4 S için daha önceden sızdırılan görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz.
 
shiftdelete
909675
Bu haberler ilginizi çekebilir