LG G4 Fiyatı Belli Oldu

Yarın tanıtımı gerçekleştirilecek olan LG G4 fiyatı belli oldu. Detaylar haberimizde...
27 Nisan 2015 20:07
LG G4 Fiyatı Belli Oldu
LG’nin yarın 6 farklı ülkede tanıtımının yapılacağı son akıllı telefonu G4’ün Avrupa’daki satış fiyatı belli oldu. Açıklanan fiyata göre LG G4, rakipleri olan modellerle benzer fiyat aralığında olacak.
 
Yarından sonra artık sızıntı haberlerin kesileceği LG G4, gelen haberlere göre Almanya’da 678 €’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Cihazın 32 GB’lık beyaz modeli 678 € (1.986 TL), deri modeli ise 730 € (2.138 TL) etiket fiyatına sahip olacak.
 
 
Türkiye’de akıllı telefonların fiyatları dolar kuru üzerinden yapılan ayarlamalar sonucu belli olduğu için, LG G4 rakibi Galaxy S6 ile benzer fiyat aralığında olacak. 
 
Ülkemizde LG G2 ve G3 kullanıcısının çok fazla olmasının en büyük sebeplerinden bir tanesi, şirketin ülkemiz için uyguladığı satış politikası. Özellikle uygun fiyatıyla LG G2’nin ülkemizde çok fazla rağbet görmesinin ardından buna benzer bir satış politikasının izlenebileceğini düşünerek, şirketin LG G4’ü rakiplerine oranla biraz daha uygun fiyatla satışa sunabileceğini düşünüyoruz. 
webtekno
Etiketler : Galaxy S6 , LG , LG G4
312172
Bu haberler ilginizi çekebilir