LG G3'ün özellikleri sızmaya başladı

LG'nin bu yıl için nasıl bir amiral gemi modeli piyasaya süreceği merakla beklenirken, fakrlı kaynaklardan sızıntılar gelmeye devam ediyor. Son olarak Sprint operatörü tarafından piyasaya sürülecek olan üst seviye bir cihaz ile ilgili bilgiler internete sızdırıldı.
12 Nisan 2014 16:51
LG G3ün özellikleri sızmaya başladı
Sprint'in web sayfasında ortaya çıktığı belirtilen bilgiler cihaz kullanıcı profili dosyasından elde edilmiş. Dosyada yer alan bilgiler şimdiye kadar sızan bilgilerle aynı olsa da bir noktada çelişki yaşanıyor o da işlemci.
 
LG-LS990 model numarasına sahip olan cihazın Sprint sürümü LG G3 amiral gemisi olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Cihazın 5.5 inçlik 2560x1440 piksel çözünürlükteki ekranı genelde iddiaların birleştiği nokta.
 
Ancak işlemci konusunda çelişkiler mevcut. Dosyada cihazın Snapdragon 800 yongaseti ile geleceği belirtiliyor. Ancak kaynaklar Snapdragon 805 veya en azından Snapdragon 801 MSM8974AC yongaseti geleceği konusunda ısrarcıydı. Bu açıdan ekran boyutu ve çözünürlüğü dışında LG G2 modelinden pek de bir farkı kalmamış olacak ki bu da tüketicide hayal kırıklığı yaratabilir. Zira bir süredir internette paylaşılan sızıntılarla büyük bir beklenti oluşmuş durumda. 
 
 
 
 
Modelde bunun haricinde 13MP çözünürlükte kamera, 3GB RAM, Android 4.4.2 işletim sistemi, 32GB depolama kapasitesi olduğu görülüyor. Ayrıca cihazda microSD yuvası da mevcut. 
 
İşlemci konusundaki çekinceler sızıntının gerçek olup olmadığı sorusunu akla getiriyor. Bazı kaynaklar cihazın test sürümü olabileceğini ve nihai sürümde LG'nin işlemcide değişikliğe gidebileceğini belirtiyor.  
donanimhaber
Etiketler : Android , cep telefonu , LG , LG G2 , LG G3 , Snapchat
113417
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Yeni iPad Pro Biraz Gecikebilir!

  Yeni iPad Pro Biraz Gecikebilir!

  Apple'ın yeni nesil tableti iPad Pro meraklılarını biraz üzecek gibi! Apple'ın Mart ayındaki etkinliğinde tanıtılacak olan iPad Pro, tanıtımdan hemen sonra satışa sunulmayacak.
 • Yurt Dışından Getirilen Cihazlara IMEI Kolaylığı!

  Yurt Dışından Getirilen Cihazlara IMEI Kolaylığı!

  Yurt dışından getirilen cihazlarda IMEI kolaylığı geldi. Açıklama Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan geldi. Artık, yurt dışından getirilip de ülkemizde değişimi yapılan cihazlara IMEI noktasında kolaylıklar sunulacak.
 • Whatsappı Bilgisayarda Kullanın!

  Whatsappı Bilgisayarda Kullanın!

  Wahatsapı bir bilgisayarda mı kullanmak istiyorsunuz? Peki ama Whatsapp Web nasıl kullanılır? Cevabı haberimizde...
 • Bilgisayardan iPhone İntenetine Bağlanma!

  Bilgisayardan iPhone İntenetine Bağlanma!

  Bilgisayarınızın interneti olmadığında iPhone'unuzun internetini kolaylıkla kullanabilirsiniz. Peki bilgisayardan iPhone internetine nasıl bağlanabiliriz?
 • LG G6dan Üç Farklı Renk Çeneği

  LG G6'dan Üç Farklı Renk Çeneği

  LG, yeni amiral gemisini tanıtmaya hazırlanıyor. Pazar günü yapılacak olan resmi tanıtımda, G6'nın 3 farklı renk seçeneği ile geleceği ortaya çıktı.
 • Apple Artık Garanti Hizmeti Verecek!

  Apple Artık Garanti Hizmeti Verecek!

  Apple, garanti kapsamında olan cihazlara, servis dışında parça değişikliği yapıldığı zaman garanti hizmeti vermiyordu. Ancak yeni gelen bilgilere göre Apple, garanti kapsamı şartlarını biraz esnetecek.
 • LG G6, Tasarımı İle Tam Puan Aldı!

  LG G6, Tasarımı İle Tam Puan Aldı!

  LG'nin yeni amiral gemisi G6 dayanıklılığı ve ergonomisi ünlü endüstriyel tasarımcı Torsten Valeur’dan tam puan aldı. Detaylar haberimizde...
 • Nokia 3310 Fiyatı Netleşti!

  Nokia 3310 Fiyatı Netleşti!

  Nokia'nın efsane telefonu 3310 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Telefonun tanıtım tarihi netleşti. Peki fiyatı ne kadar olacak? Detaylar haberimizde!
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama