LG G Flex 2 GFXBench Test Sonuçları Sızdı

LG G Flex 2'nin GFXBench benchmark sonuçları sızdırıldı!
30 Ocak 2015 16:27
LG G Flex 2 GFXBench Test Sonuçları Sızdı
Akıllı telefon camiası, elastik yapılarıyla diğer görüntü teknolojilerinden ayrılan P-OLED panellerle geçtiğimiz yıllarda tanışmıştı. LG G Flex modeliyle ve Samsung Galaxy Round ile birlikte hayatımıza giren kavisli ekranlı akıllı telefon kavramını, P-OLED’in geliştirilmesine borçluyuz.
 
LG’nin yeni nesil P-OLED akıllı telefon LG G Flex 2, esneyebilen gövde yapısının yanı sıra, Qualcomm Snapdragon 810 işlemci taşıyan ilk Android akıllı telefon olmasıyla dikkat çekiyordu. CES 2015 Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı bünyesinde duyurulan cihazın işlemcisi, birçok tartışmayı da beraberinde getirmişti. Samsung, sekiz çekirdekli 64-bit Snapdragon 810’un ısındığını iddia ediyordu ve Qualcomm da bu iddiaları reddetmemesi dolayısıyla şüphelerimizi güçlendiriyordu.
 
 
LG H959 kod adıyla GFXBench test platformuna adım atan bir akıllı telefon, LG G Flex 2’nin bütün özelliklerini taşımasıyla ilgimizi cezbetti. Cihazın sentetik benchmark değerlerini Snapdragon 805 işlemcili Galaxy Note 4’ün test sonuçlarıyla karşılaştırdığımızda, LG G Flex 2’nin bir gömlek üstünlük sağladığını gözlüyoruz. Bu fark, büyük ölçüde LG H959’un düşük ekran çözünürlüğünden kaynaklansa da, kullanıcıya yansıyan performansın tahmini yönünden, GFXBench değerlerin
technolabs
Etiketler : cep telefonu , G Flex 2 , LG
827461
Bu haberler ilginizi çekebilir