LeTV 1 Pro 1 Saniyede Tükendi

LeTV 1 Pro, internette satışa çıkmasının 1 saniye ertesinde tükendi. Teknik özellikleri, satış fiyatı ve diğer detayları haberimizde...
21 Mayıs 2015 18:31
LeTV 1 Pro 1 Saniyede Tükendi
Asyalı markaların ürettikleri üst düzey akıllı telefonlar bizleri şaşırtmaya devam ediyor. İlk olarak geçtiğimiz ay karşımıza çıkan LeTV 1 Pro, metal gövdesiyle, 4 GB RAM modülüyle, Snapdragon 810 işlemcisiyle ve 5,5 inç büyüklüğündeki 2K ekranıyla dikkat çekiyordu. Gelişkin özellikleriyle teknoloji dünyasının ilgisini çekmeyi fazlasıyla başaran cihaz, satış hızıyla da ağızları açık bırakıyor.
 
4 megapiksel “Ultrapixel” teknolojili ön kamerasıyla ve 13 megapiksel çözünürlüklü optik görüntü sabitleme özellikli arka kamerasıyla fotoğraf alanında da iddalı olduğunu gördüğümüz cihazın ilk satış seferberliği inanılmaz bir çabuklukla sonuçlandı. 403 $ başlangıç fiyatıyla piyasaya sürülen cihazın tam bir saniye içinde tükendiği söyleniyor.
 
 
LeTV’nin ilk etapta kaç adet 1 Pro akıllı telefonu satışa çıkardığı belirtilmese de, cihazı almak için sıraya giren kayıtlı kullanıcı miktarının 10 milyon’u aştığı açıklandı.
technolabs
199092
Bu haberler ilginizi çekebilir