Lenovo'dan MacBook'a Sert Eleştiri!

Geçtiğimiz günlerde Apple'ın tanıttığı ve tasarımıyla dikkat çeken MacBook'a Lenovo çok sert bir eleştiri yaptı: Biz daha incesini daha önce yaptık!
14 Mart 2015 19:09
Lenovodan MacBooka Sert Eleştiri!
Geçtiğimiz günlerde Apple'ın düzenlediği Spring Forward etkinliğine damgasını vuran ürün Apple Watch olmuştu. Ancak en az onun kadar dikkat çeken diğer bir üründe yeni MacBook oldu.
 
 
Yenilenen fansız tasarımı ile çok ince bir kasaya sahip olan yeni MacBook, Apple'ın en ince bilgisayarı MacBook Air'den bile ince. Beraberinde bir çok yenilik getiren MacBook donanımından ziyade tasarımıyla ön plana çıktı dersek yanılıyor olmayız.
 
 
Tüm dünyanın ilgisini çeken bu durum elbette Apple'ın rakiplerinin de gözünden kaçmadı ve Apple Watch'a olduğu gibi MacBook'a da rakiplerinden göndermeler yapıldı. Lenovo ise paylaştığı görselde adeta "Biz daha önce daha incesini yaptık!" dedi.
 
 
Apple MacBook ile aşağı yukarı aynı donanım özelliklerine sahip Lenovo Yoga 3 Pro, 2014 yılında duyurulmuştu. Hatta 13,3" büyüklüğündeki 3200x1800 IPS çoklu dokunmatik özelliğe sahip ekranı ile MacBook'un önünde yer alıyor bile diyebiliriz.
 
Dokunmatik ekranı ve 360 derece döndürülebilir ekranı ile bir çok farklı kullanım şekli sunan Yoga 3 Pro UltraBook ayrıca inceliğinin yanında fiyatıyla da MacBook'un önünde. Yeni MacBook'un en uygun fiyatı 4.299 TL iken Yoga 3 Pro'ya 3.499'den başlayan fiyatlarla sahip olabiliyorsunuz.
shiftdelete
Etiketler : Apple , Lenovo , MacBook , notebook , Yoga 3
262999
Bu haberler ilginizi çekebilir