Lenovo Vibe X3, S1, P1 ve P1 Pro Sızdı!

Sızıntı yağmuru yaşandı! MWC 2015’e iki hafta kala Lenovo Vibe X3, S1, P1 ve P1 Pro sızdı! Tüm detaylar haberimizde...
19 Şubat 2015 18:03
Lenovo Vibe X3, S1, P1 ve P1 Pro Sızdı!
Lenovo, Mobile World Congress 2015 öncesinde sırlarını saklayamadı. Öyle bir sızıntı dalgası geldi ki, firmanın neredeyse tüm yeni akıllı telefonları gün ışığına çıktı. MxPhone.net tarafından paylaşılan bilgiler o kadar mantıklı, görseller o kadar net ki, bunların doğru olup olmadığını fazla sorgulamaya gerek bile duymuyoruz. Lenovo, anlaşılan o ki MWC 2015‘e damga vurmayı kafaya koymuş durumda.
 
 
Lenovo Vibe S1
 
 
Sızdırılan akıllı telefonlardan Vibe S1, genç kitleyi kendine çekmeyi hedefleyen, hoş görünen ve renkli bir akıllı telefon olacak. Şimdilik teknik özellikleri bilinmiyor.
 
 
 
Lenovo Vibe X3
 
 
Lenovo Vibe X3, firmanın 5,5 inç 1080p ekranlı, stereo hoparlörlü ve 20.7MP arka kameralı modeli. Çok ince ve çok zarif bir akıllı telefon olacağı açıkça görülen Lenovo Vibe X3, eminiz ki şimdiden birçok kişinin dikkatini çekmeyi başarmıştır.
 
 
 
Lenovo Vibe P1
 
 
Lenovo Vibe P1, 4.000mAh pili ve hızlı şarj olma özelliğiyle kullanıcıları cezbedecek bir akıllı telefon. 2GB RAM’e, 8 çekirdekli MediaTek 64-bit işlemciye ve seramik kaplamalı kasaya sahip olacak akıllı telefon, muhtemelen bir fiyat/performans canavarı olmaya aday. Android 5.0 Lollipop işletim sistemi üzerinde Lenovo tarafından özelleştirilmiş arayüze sahip olacak akıllı telefon, metal çerçeveleriyle dikkat çekiyor.
 
 
 
Lenovo Vibe P1 Pro
 
 
Lenovo Vibe P1 Pro, pil konusunda devrim yapacak akıllı telefonlardan biri. 5.000mAh pile sahip olacağı iddia edilen akıllı telefon, 5,5 inç ekranı ve parmak izi okuyucusuyla dikkat çekecek. Vibe P1 Pro hakkında daha fazla bilgi bulunmuyor.
 
 
 
Lenovo Vibe Max
 
 
Bakalım Lenovo’nun bu ilgi çekici akıllı telefonlarını raflarda ne zaman görebileceğiz.
technolabs
582556
Bu haberler ilginizi çekebilir